1. Momčad
Ugo Maranza: Hvala svima u Rijeci, krepat ma ne molat
19.01.2018.

Ugo Maranza više nije kondicijski trener Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Ugo je proteklih pet i pol godina bio važan dio svih riječkih uspjeha, a u tom periodu Rijeka je ostvarila povijesne rezultate.

- Sretan sam i ponosan što sam radio u klubu, rekao je Ugo Maranza na oproštaju od kluba.

- Bila je to priča koju ću, kao trener i osoba, zauvijek čuvati u srcu. Hvala klubu što mi je dao ovu priliku. Hvala svim ljudima u klubu jer su napravili sve da se osjećam kao kod kuće. Hvala Armadi i svim navijačima, dali su nam veliku energiju i zato smo ostvarili ove velike rezultate, ustvrdio je Maranza.

U videu pogledajte intervju s Ugom Maranzom

Ugo Maranza – nogometne ćakule