Škola : Kup pioniri
Uljanik – Rijeka 1:9, pet golova Srdoča
30.10.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 9:1 u utakmici prvog kola Kupa Hrvatske. Radi se o prvim utakmicama u sklopu završnice Kupa za regiju Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je stigla do uvjerljive pobjede uz pet pogodaka Ivana Srdoča. Bijeli su načeli domaćina u 12. minuti golom Vala Bogolin, a konačan rezultat postavili su lijepom akcijom u 67. minuti.

Momčilovski je dugom dijagonalom pronašao Bradarića koji je prošao lijevom stranom i prizemnim ubačajem na drugoj vratnici pronašao Srdoča koji je pospremio loptu u praznu mrežu za svoj peti pogodak.