1. Momčad
Valeri Bojinov: Rijeka je za mene veliki klub
08.02.2018.

U četvrtak u press centru Hrvatski nogometni klub Rijeka predstavio je Valerija Bojinova, bugarskog internacionalca s impresivnom karijerom koji je igrao u nekim od najvećih svjetskih klubova.

Bojinov se brzo snašao u novom okruženju, a suigrači su mu nadjenuli nadimak Božo.

- Moram se zahvaliti predsjedniku, sportskom direktoru i treneru koji su mi pružili priliku. Nadam se da ću kvalitetom i iskustvom pomoći ekipi. Cilj se zna, barem da jedan trofej ostane u Rijeci i da igramo europska natjecanja iduće sezone, rekao je Bojinov koji je u dresu Leccea postao najmlađi stranac koji je nastupio u Serie A.

- Igrao sam u velikim klubovima, ali i sad igram u velikom klubu. Rijeka je osvojila prvenstvo i Kup Hrvatske, tri puta u pet godina igrala je u skupinama Europske lige i Rijeka je za mene veliki klub, ustvrdio je Bojinov.

Srećko Juričić, sportski direktor, izrazio je zadovoljstvo Bojinovim angažmanom.

- Jako smo zadovoljni što smo uspjeli potpisati ugovor s igračem kvalitete Valerija Božinova. Došao je igrač koji je nastupao u najvećim klubovima u Europi. Vjerujem da će, kada bude spreman, biti veliko pojačanje za naš klub, rekao je Srećko Juričić, sportski direktor HNK Rijeka.

Valeri Bojinov – predstavljanje