Vavik vjerna Kirija: u nedjelju u Crikvenici kupite pretplate i družite se s igračima Rijeke
30.06.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka nastavlja obilaziti vjerne navijačke centre u okolici Rijeke, a u nedjelju je na rasporedu Crikvenica.

Udruga Vavik vjerna Kirija ugostit će naš klub, a od 18 sati u gradskoj vijećnici svi zainteresirani moći će se slikati s Rabuzinovim suncem koji je na kraju prošle sezone ponovo stigao u klupske vitrine.

Ujedno, navijači će se moći učlaniti u klub i kupiti komplet ulaznica za nadolazeću sezonu, a tijekom druženju će se priključiti i nekoliko riječkih prvotimaca.

Vavik vjerna Kirija u nedjelju će ujedno održati godišnju skupštinu udruge i tako zaokružiti navijački dan u Crikvenici.