1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Ivančić: Dat ću sve za klub
26.08.2014.

Josip Ivančić novo je ime u napadu Rijeke. Ovaj 23-godišnji napadač,koji je u zadnje četiri sezone branio boje Zadra,potpisao je s Rijekom ugovor po modelu dvije plus dvije godine te će se staviti na raspolaganju treneru Matjažu Keku po povratku momčadi s gostovanja u Tiraspolu.

Prvi Ivančićevi utisci na Kvarneru više su nego pozitivni…

- Što se mene tiče prvi utisci su savršeni, primljen sam poput kralja i jedva čekam istrčati na travnjak i raditi ono što
mi najbolje ide. Hvala svima što su mi pružili priliku i nadam se da ću opravdati najprije htijenje Rijeke a onda i sve ostalo. Znam sve do jednog igrača,imam nekoliko prijatelja i mislim da ću se dobro uklopiti. Želim dati sve za klub,da klub ostvari svoje ciljeve i sve moje ambicije su usmjerene k tome – rekao je novi napadač Rijeke koji je na dar dobio klupsku monografiju "Kantrida bijelih snova".

Zadovoljstvo što je Josip Ivančić postao novi igrač Rijeke istaknuo je i zamjenik sportskog direktora Ivan Mance.

- Očekujemo od Josipa lijepe stvari,tek su mu 23 godine a ima jako puno iskustva,već gotovo sto nastupa u Prvoj HNL i mislimo da će biti dobar dodatak našoj momčadi – istaknuo je Ivan Mance.

Josip Ivančić u HNL-u je odigrao 92 utakmice u dresu Zadra i postigao 16 golova. Zanimljivo,jedan od tih 16 golova postigao je upravo zamjeniku sportskog direktora Ivanu Manceu. Bilo je to na utakmici Rijeke i Zadra 19. svibnja 2013. godine kada su Riječani posljednji put poraženi podno legendarnih stijena Kantride.