Web shop HNK Rijeka ponovo otvoren
27.04.2020.

Dragi navijači i navijačice, od ponedjeljka 27. travnja webshop Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka ponovo je otvoren.

Pronađite na jednom mjestu sve artikle najdražeg kluba i naručite ih ovdje

Početkom svakog tjedna obradit će se narudžbe iz prethodnih sedam dana, te će se dostaviti na adrese.

Ujedno, obavještavamo vas da bi u ovoj izvanrednoj situaciji uzrokovanoj COVID – 19  moglo doći do manjih zakašnjenja prilikom  dostave, zato vas molimo za razumijevanje i strpljenje iako se ciljano trudimo i činimo sve kako bi vaša narudžba što prije došla do vas.

Sigurnost i zaštitu naših zaposlenika i kupaca stavljamo na prvo mjesto, zato smo prilagodili naše poslovanje sukladno svim uputama HZJZ. Hvala vam na razumijevanju i čuvajte sebe i druge!