Škola : 1. HNL juniori : 22. kolo
Zagreb – Rijeka 0:4
28.04.2019.

Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Zagreb 4:0 u utakmici 22. kola Prve HNL. Bijeli su stigli do 13. prvenstvene pobjede u utakmici u kojoj su dominirali svih 90 minuta.

Utakmica je imala neobičan početak, već nakon prvog sučevog zvižduka Mitrović je gurnuo loptu za Pintarića koji je s centra potegnuo iz prve i sjajnim lobom matirao vratara Zagreba - 0:1.

Rijeka je nastavila dominirati, u 28. minuti bijeli su probili desni bok, Oermović je ubacio, a lopta je došla do Pintarića. Nogometaš Rijeke prošao je jednog igrača Zagreba, odigrao povratnu loptu za Jelavića koji je poentirao - 0:2.

Novi gol stigao je u 53. minuti, nakon ubačaja Zrilić je primio loptu u kaznenom prostoru i pucao iz pokreta - 0:3.

Konačnih 0:4 postavio je Lozić u 68. minuti. Rijeka je još jednom probila stranu i nakon ubačaja, Lozić je odličnom reakcijom zatresao mrežu Zagreba .