Škola : 1. HNL kadeti : 13. kolo
Zagreb – Rijeka 2:0
05.11.2017.

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Zagreba 1:2 u utakmici 13. kola Prve HNL. U susretu u kojem su riječki kadeti dominirali veći dio utakmice, bodovi su na kraju ipak pripali domaćinu.

Rijeka je povela u 15. minuti. Nakon što su probili lijevi bok, lopta je došla do Libera na rubu kaznenog prostora koji je bio precizan - 0:1.

Riječki nogometaši imali su još nekoliko izglednih prilika, ali ipak domaćin je stigao do izjednačenja.

U 56. minuti, nakon ubačaja iz prekida, najbolje se snašao Zec i pogodio za 1:1.

U tom trenutku nestalo je i mirnoće u igri kod Rijeke što je Zagreb kaznio kontrom koju je u 72. minuti u pogodak pretvorio Pejić - 1:2.

Kadete Rijeke već u srijedu očekuje novi ispit kada u zaostaloj utakmici 11. kola gostuju kod Dinama (16.30 sati).