Škola : 1. HNL kadeti : 22. kolo
Zagreb – Rijeka 2:2
28.04.2019.

Kadeti Rijeke remizirali su na gostovanju kod Zagreba (2:2) u utakmici 22. kola Prve HNL.

Rijeka već petu utakmicu zaredom nije uspjela doći do pobjede, iako je imala nekoliko situacija u kojima je mogla udvostrućiti prednost kroz utakmicu.

Rijeka je povela u 12. minuti. Nakon akcije po boku, Frigan je izbio sam pred gol i lijepim udarcem u bliži kut donio prednost bijelima - 0:1.

Zagreb je uzvratio u 26. minuti preko Roka Nakića. Kadeti Rijeke vratili su prednost u 53. minuti.

Nakon lijepe akcije i nekoliko brzih dodavanja, lopta je došla do Hodže u kaznenom prostoru koji je bio siguran - 1:2.

Bijeli su imali nekoliko prilika da potvrde pobjedu, ali Nakić je drugim pogotkom u 69. minuti donio Zagrebu vrijedan bod.