Škola : 1. HNL kadeti : 7. kolo
Zagreb – Rijeka 2:2
28.09.2020.

Kadeti Rijeke remizirali su na gostovanju kod Zagreba (2:2) u utakmici sedmog kola Prve HNL.

Bijeli su propustili uzeti tri boda u utakmici u kojoj su imali dva gola prednosti i još niz prilika.

Rijeka je povela u već u petoj  minuti. Bodetić je ubacio, a Begović poentirao - 0:1.

Drugi gol stigao je u 49. minuti kada je Begović oduzeo loptu suparničkom braniču i lijepim udarcem zatresao mrežu - 0:2.

Rijeka je stvorila još nekoliko prilika, ali ostalo je 0:2.

Zagreb se u igru vratio u 56. minuti kada je Koret zabio s bijele točke (1:2), a isti igrač ponovo je bio siguran iz kaznenog udarca u 77. minuti (2:2).