Klub : 1. Momčad
Zajedno smo Rijeka: vjerni navijači iz udruge CDP bodrili Rijeku u Koprivnici
10.04.2018.

HNK Rijeka u nedjelju je u Koprivnici na utakmici protiv Slaven Belupa imala glasnu podršku.

Uz Armadu, u Koprivnicu su stigli naši vjerni navijači iz Udruge osoba s cerebralnom i dječjom paralizom Rijeka koji klub prate na svakoj domaćoj utakmici, ali i svakoj gostujućoj na kojoj se ukaže prilika.

Njihova podrška nije prošla nezapaženo, trener Matjaž Kek prvi je nakon utakmice otišao do naših vjernih navijača srdačno ih pozdravivši.

Nakon trenera, i nogometaši Rijeke otišli su pozdraviti štićenike CDP-a, a kao vrijedan suvenir navijači su iz Koprivnice ponijeli dresove koje su im darovali nogometaši Rijeke.

Veselje i radost na licima štićenika nakon kratkog druženja s igračima bili su najbolji dokaz krilatice - Zajedno smo Rijeka.

CDB Udruga – vjerni navijači podržali HNK Rijeka u Koprivnici (9)