Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 21. kolo
Zamet – Rijeka 0:3, Gajzler dvostruki strijelac
16.05.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Zamet 3:0 u zaostaloj utakmici 21. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Dvostruki strijelac bio je Gajzler, a pobjedu je potvrdio Mendrila.

U 25. minuti Gajzler je iskoristio pogrešku igrača Zameta i doveo momčad u vodstvo 1:0.

Na novi pogodak čekalo se do 57. minute. Buljanović je navukao dva igrača na sebe, produžio za Gajzlera koji je izašao sam pred vratara Vujičića i povisio na 2:0.

Konačan rezultat postavio je Mendrila. Babić je proigrao Mendrilu, prvi pokušaj završio je u bloku, ali je iz drugog pokušaja pospremio loptu u mrežu za 3:0.