Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 9. kolo
Zamet – Rijeka 0:8
07.11.2017.

Mlađi pioniri Rijeke (2006. godište) slavili su protiv Zameta 8:0 u utakmici 9. kola Prve županijske omladinske lige. Dvostruki strijelci bili su Bilajac, Rožajac i Hrastovčak, dok su Zdravić i Zubović po jednom zatresli mrežu.

Utakmica je od samog početka išla u jednom smjeru. Rastrčani i razigrani Riječani bili su nezadrživi za nogometaše Zameta i na kraju zasluženo slavili.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Bilajac u devetoj minuti susreta. Nakon lijepo izrađene akcije svladao je vratara Zameta za 1:0. Konačan rezultat postavio je Zubović u 40. minuti susreta.