Zoran Acinger dobitnik pretplate: Hvala klubu na prekrasnoj nagradi
15.07.2019.

Zoran Acinger dobitnik je kompleta ulaznica za sezonu 2019./2020. u nagradnoj igri HNK Rijeka.

Naime, HNK Rijeka je prošle sezone na svakoj domaćoj utakmici od ogleda protiv Slaven Belupa (30. rujna, 2018.) nagrađivala po jednog vjernog navijača dresom voljenog kluba.

Navijači, koji su od utakmice protiv Slaven Belupa bili na svakoj domaćoj utakmici, ušli su u bubanj za glavnu nagradu - komplet ulaznica za sezonu 2019./2020.

- Lijepo je što HNK Rijeka brine o navijačima i hvala klubu na prekrasnoj nagradi, ustvrdio je Zoran Acinger.

HNK Rijeka – nagradna igra