Iz igre je izašao Matar, ušao je Stojanovski

71 '

Iz igre je izašao Doka, ušao je Dvorneković

67 '

Odlična akcija, Murić je iz kornera odigrao prizemnu loptu na Princea koji je ostao sam, ali udarac je završio u bloku

58 '

Murić je bio siguran s bijele točke!

57 '

Doka je dobio opomenu

57 '

Prince je pucao, lopta je pogodila braniča Gorice u ruku. Penal za Rijeku

54 '

Murić je proigrao Abassa koji je proigrao Princea. Uslijedio je udarac sa 16 metara i obrana Banića

53 '

Murić je sjajno potegnuo iz slobodnog udarca, Banić je odlično reagirao

51 '

Murić je je sjajno gurnuo za Selahija koji je izbio sam pred gol, Delfi ga je srušio i zaradio crveni karton

49 '

Babec je zaradio opomenu

48 '

Pršir je zaradio opomenu

47 '

Selahi je odigrao odličan dupli pas s Princeom i sjajno poentirao

46 '

Iz igre je izašao Tomečak, ušao je Vukčević

46 '

45 ' +3

45 ' +1

Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Matar je pucao, Zlomislić obranio, a Marjanović pospremio loptu u mrežu

45 '

Murićev udarac sa 16 metara odbio se od bloka i Banić je uhvatio loptu

43 '

Tomečak je ubacio, Abass poentirao glavom!

42 '

Delfi je ubacio s desne strane, Mitrović je pucao, vratnica je još jednom spasila Rijeku. Lopta se od okvira odbila Mataru, koji nije uspio reagirati i udarac glavom otišao je pored gola

35 '

Delfi se oslobodio u kaznenom prostoru, Zlomislić je obranio udarac. Lovrić je natrčao i greda je spasila Rijeku

33 '

Lovrić se našao u dobroj prilici nakon olako izgubljenog duela na lijevoj strani, ali udarac je otišao pored gola

24 '

Kristijan Lovrić zaradio je opomenu

22 '

Opasan ubačaj Murića uhvatio je Banić

21 '

Mitrović je zaradio opomenu

19 '

Murić je zaradio opomenu

14 '

Delfi je ponovo u odličnoj situaciji, ali njegov udarac u kaznenom prostoru blokirao je Smolčić

12 '

Lovrić je bio siguran s bijele točke

11 '

Hrvoje Krešić zaradio je opomenu

9 '

Velika prilika za Goricu. Nakon ubačaja s lijeve strane, Matar je pucao glavom, greda je spasila Rijeku. Krešić je u nastavku akcije napravio prekršaj na Mitroviću. Nakon intervencije VAR-a sudac je pokazao na bijelu točku

3 '

Delfi je probao “slomiti” Krešića u kaznenom prostoru, ali udarac je završio u bloku

2 '

Gorica je izgubila loptu na 25 metara, Murić nije uspio proći driblingom, Selahijev udarac završio je u bloku

1 '

16:21 26.09.

Od kad je Goran Tomić preuzeo klupu Rijeke, bijeli su protiv Gorice upisali tri prvenstvene pobjede u nizu

16:20 26.09.

Ovo je 15. ogled Gorice i Rijeke, Gorica je slavila u sedam utakmica, Rijeka je pobijedila u pet ogleda, a dvije utakmice su okončane remijem