Bušnja je primio loptu i samo 20 sekundi nakon ulaska u igru sjajno poentirao

Iz igre izlazi Delić, ulazi Bailone

76 '

Iz igre izlazi Merkulov, ulazi Bušnja

71 '

Jakoliš je pobjegao obrani Rijeke, ali Zlomislić je bio na oprezu i osujetio pokušaj

68 '

Slobodan udarac za Šibenik na 18 metara.  Marin je odlično pucao, lopta je otišla malo preko gola

65 '

Iz igre je izašao Obregon, ušao je Vučkić

64 '

Drmić je bio siguran s bijele točke

64 '

Batarelo je zaradio opomenu

63 '

Pavičić je prošao i njegov udarac pogodio je u ruku Batarela. Penal za Rijeku

61 '

Pavičić je sjajno izbacio Abassa koji je izbio sam pred gol, Rogić je odličnom reakcijom sačuvao mrežu, a gostujuća obrana onda očistila opasnost

60 '

Marin je povukao kontru i odigrao u prostor, Escoval je odličnom reakcijom spasio da  gosti ponovo ne izađu sami pred gol Rijeke

58 '

Nova kontra Šibenika, Jakoliš se našao u prilici na desnom boku, ali Zlomislić je obranio udarac

56 '

Jakoliš je ubacio, Bačelić Grgić ostao sam, udarac glavom pogodio je Escovala

53 '

Iz igre izlazi Braut, ušao je Drmić

52 '

Iz igre izlazi Sahiti, na travnjaku je Bačelić-Grgić

47 '

Nakon kornera, Delić je sjajno pogodio glavom za vodstvo gostiju

47 '

Velika prilika za goste, Perić je ostao sam, Zlomisilić sjajnom obranom sačuvao mrežu

46 '

Iz igre je izašao Vuk, ušao je Ampem

46 '

Iz igre je izašao Stanić, ušao Pavičić

45 ' +2

Kraj prvog poluvremena

45 ' +1

Sjajan udarac Marina Jakoliša sa 16 metara, lopta je odsjela na spojnici grede i vratnice

44 '

Udarac Jakoliša s 20 metara išao je ravno u ruke Zlomislića

42 '

Novi pokušaj Marina s 25 metara,  Zlomislić je siguran

39 '

Marin Jakoliš se našao u sjajnoj prilici, izbio sam pred gol. Zlomislić odlično reagirao i sačuvao mrežu

33 '

Opasan udarac Marina s dvadesetak metara, nova odlična obrana Zlomislića

31 '

Stanić je srušio Marina i tako zaustavio kontru gostiju

30 '

Kakva prilika za goste. Perić je ostao sam na 15 metara, Zlomislić je sjajnom reakcijom sačuvao mrežu

29 '

Kontra Šibenika, Rak je tražio Sahitija, Merkulov je na vrijeme zatvorio prostor i izbio loptu u korner

28 '

Odličan ubačaj Brauta, Perić je uklizao ispred Obregona i spasio čistu priliku

26 '

Merkulov je prošao i pokušao udarcem desnom nogom s 15 metara, ali nije bilo preciznosti

24 '

Slobodan udarac za Šibenik na 30 metara. Marin je potegnuo, ali lopta je otišla daleko od gola

23 '

Stanić je ubacio, ali domaćin se obranio

22 '

Lijepa akcija Rijeke, Obregon je sjajno ostavio loptu za Abassa koji ju nije uspio iskontrolirati. Korner za Rijeku

20 '

Zlomislić je odličnom reakcijom sačuvao mrežu nakon udarca Jakoliša

18 '

Stanić je ubacio, Obregon zabio, ali pomoćni sudac označio je zaleđe

17 '

Braut je srušen nakon prodora, slobodan udarac za Rijeku na desnom boku u ravnini 16 metara

14 '

Krešić je zaradio opomenu

8 '

Abass je lijepo prošao, ali umjesto ubačaja odlučio je pucati, i bio je to lagan zadatak za Rogića

5 '

Čerin je ubacio iz slobodnog udarca, Abass se našao u dobroj situaciji, ali udarac glavom otišao je visoko preko grede

5 '

Antonio Jakoliš zaradio je opomenu zbog igranja rukom

3 '

Ubačaj pred gol Rijeke, lopta je došla do Ćurića ali udarac sa 16 metara otišao je preko gola

1 '

Počela je utakmica

20:30 22.08.
18:55 22.08.

10:00 22.08.

Uoči utakmice protiv Šibenika (21 sat) stadion se otvara od 20 sati. Ulaznice možete kupiti na zapadnoj blagajni od 18 sati, dok istočna blagajna radi 20 sati