Nova brza tranizicija gostiju i sjajan udarac Attysa sa 16 metara

Iz igre je izašao Velkovski, umjesto njega ušao je Krešić

82 '

Iz igre je izašao Murić, umjesto njega ušao je Liber

81 '

Grezda se našao u dobroj situaciji u kaznenom prostoru, lopta je otišla pored gola

79 '

Iz igre je izašao Kvesić, umjesto njega ušao je Attys

79 '

Iz igre je izašao Ćurić, umjesto njega ušao je Vidović

74 '

Iz igre je izašao Pavičić, umjesto njega ušao je Čerin

74 '

Iz igre je izašao Vučkić, umjesto njega ušao je Bušnja

70 '

Brza kontra Šibenika, Ćurić je na kraju poentirao

68 '

Iz igre je izašao Bačelić Grgić, umjesto njega ušao je Grezda

66 '
Solano je proigrao Vučkića koji je pucao, lopta je promijenila smjer od bloka i završila u mreži
62 '

Vučkić i Prince sjajnim duplim pasom izigrali su obranu Šibenika. Prince se sjurio prema golu i gurnuo desno za Murića, koji se ovoga puta odlučio na udarac desnom nogom!

60 '

Pavičić je pokušao s 20 metara, ali bio je to lagan zadatak za Rogića

59 '

Iz igre je izašao Sahiti, umjesto njega ušao je Klopp

59 '

Iz igre je izašao Rak, umjesto njega ušao je Skorup

57 '

Murić je povukao kontru četiri na tri, odlučio se na udarac u završnici, ali bio je to lagan zadatak za Rogića

56 '
56 '

Prince je ubacio s lijeve strane, ali Vučkić nije uspio zahvatiti loptu

51 '

Novi udarac Sahitija i novi blok za korner Šibenika

47 '

Sahiti je pucao, lopta se odbila od bloka i završila u korneru. Obrana Rijeke zaspala je na trenutak, Šibenik je odigrao korner i Ćurić je ostao sam na 12 metara, ali nije dobro pucao. Dobio je još jednu priliku, ali udarac je otišao pored gola

46 '

45 ' +6

45 '

Igrat će se šest minuta sudačke nadoknade

45 '

Novi udarac Selahija iz daljine, lopta je pogodila Bilića i otišla u korner

42 '

Lijepa akcija Rijeke, Vučkić je na kraju prošao braniča i ubacio, ali  u posljednjem trenutku Ćurić je izbio loptu u korner

39 '

Jorge Obregon morao je napustiti igru zbog ozljede, zamijenio ga je Matej Vuk

34 '

Pavičić je lijepo proigrao Vukčevića koji je ubacio, a Vučkić glavom pospremio loptu u mrežu!

30 '

Nova prilika za Rijeku, lopta je u završnici došla do Pavičića na 15 metara, ali udarac nije bio dovoljno precizan i Rogić je upisao još jednu obranu

28 '

Nakon nekoliko minuta prekida i sudac Lovrić je provjerio situaciju i poništio gol zbog zaleđa

23 '

Stipe Bačelić Grgić zaradio je opomenu zbog proslave gola koji je poništen zbog zaleđa

22 '

Prince je primio loptu točno na rubu kaznenog prostora, ali udarac nije bio precizan

20 '

Selahi se ponovo našao u prilici za udarac sa slične udaljenosti kao kod gola, ovoga puta lopta je otišla malo preko gola

18 '

Nova prilika za Rijeku. Vučkić je pucao s 15 metara, Rogić kratko odbio loptu na lijevu stranu. Natrčao je Vukčević, ali vratar Šibenika je istrčao, skratio kut  i obranio udarac

16 '
Selahi je “stisnuo” s 20 metara za drugi gol u bijelom dresu
13 '

Solano je dobro ubacio s desne strane, ali vratar Rogić prvi je bio na lopti

11 '

Brza kontra Rijeke, Murić se sjurio i pucao s ruba kaznenog prostora, Rogić je bio spreman na vratima Šibenika

10 '

Marin je oprobao udarac s 20 metara, Labrović je bio siguran

7 '

Murić je pucao, Prince uspio pucati glavom, ali lopta je otišla pored gola

6 '

Iz pritiska Rijeke izrodila se kontra Šibenika, udarac Sahitija sa 17 metara je blokiran

3 '

Malo je nedstajalo da Obrego  uzme loptu vrataru Rogiću koji se poigravao u svom petercu

1 '

14:15 20.02.

22:30 18.02.

14:05 16.02.
14:00 16.02.

Ulaznice za ogled protiv Šibenika možete kupiti na zapadnim blagajnama kampa HNK Rijeka. od ponedjeljka do petka od 16 do 20, te subota od 9 do 13 sati. Cijene ulaznica pronađite na linku – https://nk-rijeka.hr/ulaznice/