Ljubičić je izbio sam pred gol Rijeke, Labrović je upisao novu obranu

Sahiti je pucao sa 16 metara, lopta je otišla pored gola

Smolčić je zaradio opomenu

72 '

Obregon je pobjegao obrani Hajduka, ali udarac je otišao pored gola

70 '

Nakon isključenja Drmića Rijeka teško dolazi do prilike, Hajduk čuva sigurnu prednost. U tom periodu jedno vrijedno spomena je pokušaj loba Čoline

68 '

Iz igre je izašao Grgić, u igru je ušao Sahiti

68 '

Iz igre je izašao Mikanović, u igru je ušao Lovrencsics

68 '

Iz igre je izašao Kalinić, u igru je ušao Ljubičić

62 '

Vukčević je odlično potegnuo s 25 metara, ali nije bio precizan udarac

59 '

Iz igre je izašao Pavičić, u igru je ušao Obregon

55 '

Josip Drmić je nakon pregleda VAR-a zaradio izravni crveni karton

51 '

Vukčeivć je ubacio, Selahi je uspio pucati, ali lopta je otišla daleko od gola

49 '

Odličan udarac Čerina s 18 metara, Kalinić je bio siguran

46 '

Iz igre je izašao Vučkić, u igru je ušao Lepinjica

46 '

Iz igre je izašao Solano, u igru je ušao Prince

46 '

Iz igre je izašao Murić, u igru je ušao Smolčić

46 '

Iz igre je izašao Ferro, u igru je ušao Simić

46 '

45 ' +1

45 '

Murić je izveo korner, Vučkić odložio Drmića, ali njegov udarac s 11 metara otišao je pored gola

41 '

Hajduk je kaznio još jednu nevjerojatnu pogrešku u obrani Rijeke, Mikanović je poentirao

37 '

Nakon ubačaja Livaja je ostao sam i pogodio iz okreta s 15 metara

34 '

Krovinović je sjajnom dubinskom loptom progirao Čolinu koji je izbio sam pred gol, ali Labrović je izašao s crte i spasio mrežu

29 '

Vučkić je pucao s 18 metara, ali Kalinić je bio na mjestu

25 '

Nakon ubačaja iz kuta, Elez je prenio loptu glavom, ona je došla do Čoline na 15 metara, ali udarac je otišao preko gola

22 '

Krovinović je pucao s 18 metara, lopta je otišla pored gola

19 '

Vučkić je potegnuo s 18 metara, lopta je otišla kraj gola

19 '

Murić je sjajno progirao Drmića koji je loše primio loptu u situaciji u kojoj je mogao izbiti sam pred gol Hajduka

18 '

Čolina je ubacio, Kalinić ostao sam pred golom, ali nije uspio kontrolirati loptu i propala je prilika

15 '

Povratna lopta Solana glavom umalo je uzrokovala probleme, Labrović je na vrijeme izašao i pokupio loptu

13 '

Livaja je bio siguran s bijele točke

12 '

Lopta je na rubu kaznenog prostora pogodila Krešića u ruku, Bel je nakon intervencije VAR-a pokazao na bijelu točku

8 '

Vukčević je probio lijevu strani i ubacio, lopta se na kraju odbila u ruke vratara Kalinića

5 '

Murić je pronašao Čerina koji je potegnuo sa 16 metara, lopta je od bloka otišla u korner