Kukoč je uspio pucati s 14 metara, lopta je otišla pored gola

Prince je donio loptu pred kazneni prostor, Murić gurnuo za Čerina koji je pucao, ali Marić i ovoga puta brani

76 '

Iz igre je izašao Obregon, u igru je ušao Solano

75 '

Snažan udarac Lepinjice s tridesetak metara, vratar Dragovoljca uspio je ukrotiti udarac

74 '

Kontra Dragovoljca, ali udarac Cvetkovića sa 16 metara završio je u bloku

73 '

Iz igre je izašao Karruca, u igru je ušao Cvetković

71 '

Lijepi dupli pas Obregona i Abssa, udarac Obregona s 18 metara otišao je preko grede

65 '

Gužva pred golom Rijeke nakon kornera Dragovoljca, Smolčić je u posljendji čas izbio loptu ispred Vulikića

61 '

Gužva pred gostujućim golom nakon kornera, malo je nedostajalo da Obregon nadskoči vratara Dragovoljca

60 '

Iz igre je izašao Selahi, u igru je ušao Pavičić

60 '

Iz igre je izašao Vuk, u igru je ušao Abass

58 '

Lijep prodor Selahija, ali udarac sa 17 metara bio je lagan zadatak za vratara Marića

56 '

Na istoku je osvanuo transparent – “Važ je naš – Forza Fiume” što je izavalo pljesak svih navijača

52 '

Duga lopta Lepinjice, Obregon ju je zamalo uspio prebaciti petom, ali ona je ipak na kraju završila u rukama gostujućeg vratara

46 '

Iz igre je izaša Veljača, ušao je Kuliš

46 '

Iz igre je izašao Velkovski, ušao je Čerin

46 '

45 ' +2

45 '

Velika prilika za goste. Karrica je ubacio s lijeve strane, Kukoč ostao sam na desetak metara, ali udarac glavom nije bio precizan

41 '

Velkovski je odnio jednu loptu i uspio proigrati Vuka na lijevoj strani kaznenog prostora. Vuk je vratio loptu Velkovskom na 14 metara, ali umjesto udaraca, branič Rijeke pokušao je gurnuti za Murića što mu nije pošlo za rukom

37 '

Ponovo sjajan solo prodor Murića, ali udarac opet nije kvalitetan i vratar Dragovoljca lako brani pokušaj sa 17 metara

32 '

Murićev prvi pokušaj završio je živom zidu, Murić je potegnuo još jednom iz odbijanca, lopta je prošla uz vratnicu

31 '

Prekršaj na Muriću, slobodan udarac za Rijeku na 16 metara, s desne strane

30 '

Karrica je probao s 18 metara, Labrović je bio na mjestu

27 '

Murić je odlično prošao po desnoj strani, ušao u kazneni prostor i ubacio, ali Selahijev udarac glavom ispred gola otišao je pored vratnice

25 '

Udarac Bušnje s 18 metara završio je u bloku

24 '

Selahi je podvalio loptu za Vuka, ali Ivan Smolčić bio je brži i izbio je u korner

20 '

Iz igre je izašao Frigan, u igru je ušao Kukoč

19 '

Obregon je lijepo ostavio loptu za Murića na rubu kaznenog prostora, ali Galešić ga je uspio omesti dovoljno  da udarac ne bude kvalitetan

16 '

Hrvoje Smolčić zaradio je žuti karton

14 '

Dobra situacija za Rijeku, ali pokušaj ubačaja Vuka završio je na kraju u gol autu

10 '

Opasan udarac Murića s 15 metara

2 '

Velkovski je sjajnom dubinskom loptom proigrao Obregona koji je pobjegao gostujućoj obrani i poentirao!