Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 4. kolo
Rijeka pobijedila Halubjan, dva gola Starčevića
26.04.2021.

Mlađi pioniri Rijek pobijedili su Halubjan 7:1 u utakmici četvrtog kola doigravanja Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela već u prvoj minuti.  Vešligaj je oduzeo loptu u visokom presingu, potvrdio je dobro pozicioniranom Starčeviću koji je lijevom nogom pogodio kut - 1:0.

U devetoj minuti Karabaić je izveo korner, a Starčević na drugoj stativi glavom poentirao - 2:0.

Treći gol stigao je u 17. minuti.  Slaviček je prodorom po boku ušao u kazneni prostor i ubacio, Karabaić propušta za utrčalog Šerifija koji je sigurno pogodio - 3:0.

Rijeka je drugi dio otvorila golom u 40. minuti. Novi korner Karabaića, a ovoga puta Žakula je zakucao loptu pod gredu - 4:0.

Nakon asistencija Karabaić se u 45. minuti upisao u listu strijelaca. Žakula je primio loptu u trku i odigrao okomito dodavanje za Starčevića. Vratar Halubjana obranio je udarac, a Karabaić je odbijanac pospremio u mrežu - 5:0.

Halubjan je smanjio nakon kaznenog udaraca kojega je realizirao Lajšić (52').

Rijeka je do kraja utakmice postigla još dva gola. U 53. minuti Milanović je ubacio nakon prodora s desne strane, Žakula je propustio loptu, a Goja poentirao - 6:1.

Konačan rezultat postavio je Milanović u 60. minuti. Vešligaj je odigrao okomitu loptu za Milanovića koji je izbio sam pred gol Halubjana - 7:1.

Halubjan je osim gola u drugom poluvremenu imao dvije dobre prilike koje je izvrsnim reakcijama obranio Sviličić Kraš.