1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
ZAJEDNO SMO!
25.08.2014.

HNK Rijeka je u sezoni 2014./15. postigla još jedan povijesni rekord. Broja članova kluba povećao se sa 199,koliko ih je bilo na kraju prošle sezone,na nevjerojatan broj – 2415,koliko članova ima HNK Rijeka na kraju kolovoza.

U dva mjeseca,od početka nove akcije učlanjenja u klub,broj se povećao za respektabilnih 2216 članova.

Broj onih koji svoju vjernost iskazuju na ovaj način sve je veći iz dana u dan.

Kao što je i broj navijača koji prisustvuju utakmici na Kantrida sve veći,tako se navijači sve više odlučuju I na ovaj čin koji ih čini ponosnim članom HNK Rijeke,ali I koji nas u klubu čini ponosnim i sretnim. Zato i s ovom brojkom pokazujemo i dokazujemo - Zajedno smo Rijeka!

Atmosfere na utakmicama na Stadionu Kantrida ove sezone odjeknule su ne samo diljem Hrvatske već i,putem nastupa u kvalifikacijama za Europsku ligu i u cijeloj Europi.

Skoro 25.000 ljudi bilo je na Kantridi u 3 europske utakmice (Ferencvaros,Vikingur,Sheriff),a oko 24.000 ljudi u tri utakmice u HNL – u i Superkupa…(Dinamo,Hajduk,Slaven Belupo)

Dobri rezultati,atraktivna igra i energija koju pokazuje momčad stvorila je nevjerojatnu kemiju između prve momčadi i navijača…pjesma na Kantridi odjekuje dugo nakon posljednjeg sučevog zvižduka…

Broj članova dokazuje našu vjeru u navijače a njima daje pripadnost klubu. Klub će svojim aktivnostima i konstantnim rastom u budućnosti postepeno ostvarivati te pružati željene benefite za sve svoje vjerne članove kluba.

Članska iskaznica ostaje simbol - lojalnosti klubu.