Kraj utakmice. Rijeka – Dinamo 1:2.

90 ' +5

Janković je pucao iskosa s lijeve strane prema bližem kutu ali nije bio precizan.

88 '

Hoxha je dobio dubinsku loptu iz zadnje linije, pa pucao iskosa s lijeve strane u suprotni kut – 1:2.

87 '

Umjesto Baturine na travnjaku je Hoxha.

84 '

Umjesto Bruna Gode na travnjaku je Marijan Čabraja.

81 '

Pašalić je ubacio s desne strane, Smolčić glavom liznuo loptu koja je odsjela na vratnici.

81 '

Janković je sjajno potegao s 25 metara, Nevistić iščupao loptu ispod grede.

79 '

Pokušao je Janković iz okreta nakon auta Smolčića, ali preko gola.

78 '

Trostruka zamjena kod Rijeke umjesto Hodže, Fruka i Ivanovića na travnjaku su Obregon, Janković i Marić

75 '

Bruno Petković je pogodio iz slobodnog udarca s 25 metara neobranjivo preko živog zida – 1:1.

74 '

Žuti karton dobio je Stjepan Radeljić.

72 '

Fruk je pobijegao u kontru, izbacio se na lijevu nogu i gađao pod gredu iskosa s lijeve strane, ali Nevistić je bio pravovremen u reakciji.

70 '

Dvostruka zamjena kod Dinama, iz igre su izašli Vidović i Pierre-Gabriel, na travnjaku su Rog i Ogiwara.

68 '

Pašalić je iz slobodnog udarca gađao dalji Nevistićev kut, ali vratar Dinama je odbio loptu.

66 '

Izmjena kod Dinama, umjesto Sučića na travnjaku je Ademi.

64 '

Žuti karton dobio je Veldin Hodža.

58 '

Baturina je izveo korner, a Mišić na prvoj vratnici glavom pucao preko gola.

56 '

Iz igre je izašao Lindon Selahi, a na travnjaku je Dejan Petrovič.

49 '

GOOOL! Marko Pjaca s bijele točke zakucao je loptu pod gredu i pogodio vodstvo Rijeke – 1:0.

48 '

Pašalić je išao u prodor po desnoj strani i dao povratnu loptu, a Pierre-Gabriel uklizao na njegov gležanj. Glavni sudac Bognar pokazao je na jedanaesterac.

46 '

Zamjena kod Dinama na početku drugog poluvremena, umjesto Kulenovića na travnjaku je Špikić.

45 ' +1

Kraj prvog poluvremena. Rijeka – Dinamo 0:0.

45 '

Igrat će se najmanje jedna minuta sudačke nadoknade.

45 '

Pašalić je ubačajem tražio Pjacu na drugoj vratnici, ali lopta je bila malo prebrza za ofenzivca Bijelih.

42 '

Pašalić se ponovo oslobodio za prostor na desnoj strani, ušao u kazneni prostor, fino gađao suprotnu vratnicu, ali zamalo promašio.

37 '

Smolčić je ubacio s desne strane, Ivanović bio u skoku, ali glavom je pucao preko gola.

34 '

Žuti karton dobio je Bruno Goda.

26 '

Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.

26 '

Sada je Pašalić pucao s 20-ak metara, ali nedovoljno snažno da bi iznenadio Nevistića.

25 '

Hodža je sada potegao s 25 metara, ali preko gola.

23 '

Žuti karton dobio je Lindon Selahi.

21 '

Pašalić je slobodni udarac iskosa s desne strane kratko odigrao za Selahija, ali njegov pokušaj od bloka je otišao u korner. Iz kuta Mitrović je bio najbliži lopti, ali bez udarca prema Nevistiću.

20 '

Fruk je osvojio loptu na 40-ak metara pa napao kazneni prostor i potegao s 20-ak metara, ali zamalo pored Nevistićeve vratnice.

16 '

Pašalić je sjajno slomio Ristovskog, ali udarac s ruba kaznenog prostora, iskosa s desne strane, otišao je visoko preko gola.

14 '

Pašalić je oštro ubacio iz kornera, ali Radeljić je ostao zamalo kratak.

9 '

Baturina je izašao ispred Labrovića, ali označeno je zaleđe.

5 '

Selahi je natrčao na jednu odbijenu loptu, ali udarac s 20-ak metara nije bio precizan.

2 '

Utakmica je počela prekrasnom koreografijom Armade.

1 '

Počela je utakmica između Rijeke i Dinama.

S trenerske klupe oba kluba vodili su Josip Skoblar, Josip Kuže, Zlatko Kranjčar, Sergej Jakirović, Branko Ivanković, Nenad Gračan, Miroslav Blažević, Igor Bišćan, a Modre je u kratkom periodu vodio i aktualni trener Bijelih Željko Sopić.

Draž međusobnim utakmicama redovito su davali i igrači koji su nosili dresove obje momčadi što u bivšoj državi (Blažević, Brnčić, Osojnak, Šangulin…), što otkako je HNL-a (Kramarić, Tomečak, Mijatović, Šarić…). Govoreći o bivšim igračima poseban trag ostavili su igrači koji su, izravno ili posredno, iz Maksimira stigli na Kantridu ili Rujevicu pa ovdje osvajali trofeje. Od Dumitru Mitua i Eddyja Bosnara u godinama osvajanja kupova 2005. i 2006. godine, do Andreja Kramarića, Ivana Tomečaka, Mate Maleša, Ivana Krstanovića, Tibora Halilovića, Franka Andrijaševića, Domagoja Pavičića i Luke Capana koji su obilježili ovo novo trofejno razdoblje.

Rezultatski gledano, najveća domaća pobjeda Rijeke je bila 6. svibnja 1978. godine kada su u pobjedi 4:0 po dva pogotka ugradili Salih Durkalić i Miodrag Kustudić.

Prvu pobjedu Rijeka je ostvarila u prvoj utakmici odigranoj na Kantridi odigranoj 1958. godine, a sportsko rivalstvo počelo se rasplamsavati čim je Rijeka počela stvarati jaku momčad i gotovo 30 godina, od kolovoza 1964. do svibnja 1994. godine, ostala nepobjediva za Modre u domaćim prvenstvenim utakmicama.

Osim na Kantridi, na kojoj je odigrano 67. službenih utakmica ove dvije momčadi i stadiona HNK Rijeka, koji je do sada bio domaćin 18 međusobnih utakmica, Rijeka i Dinamo igrali su i na Campo Cellini, današnjem Omladinskom igralištu.

17:35 5.5.

Ostalo je nešto manje od dva sata do početka 181. ogleda Rijeke i Dinama u svim službenim natjecanjima ikada, 99. u Prvoj HNL i 87. koji se igra na nekom od riječkih stadiona.