Umjesto Petkovića u igri je Kulenović.

85 '

Umjesto Pjace na travnjaku je Petrovič.

83 '

Mišić je ubacio iz slobodnog udarca, Ristovski pucao glavom, ali Zlomislić je bio dobro postavljen.

76 '

Dvostruka zamjena kod Rijeke, umjesto Fruka i Pašalića, na travnjaku su Janković i Veiga.

75 '

Nakon jednog opasnog napada Dinama koji je završio bez udarca Rijeka je povukla kontru koju je završila udarcem Hodže s 25 metara, ali nije naciljao okvir gola.

71 '

Momčadi izmijenjuju napade, ali bez završnih udaraca prema oba vratara.

66 '

Žuti karton dobio je Goda.

64 '

Kaneko je potegao s 25 metara, ali Zlomislić je bio dobro postavljen.

63 '

Dvostruka zamjena kod Dinama, umjesto Sučića i Hoxhe na travnjaku su Ademi i Vidović.

61 '

Fruk je dobio prostor za udarac na 20-ak metara, lijepo se namjestio, već svladao Nevistića, ali pogodak Rijeke spriječila je vratnica.

57 '

Dobra akcija Rijeke preko desne strane, na kraju je lopta došla do Selahija koji je s 25 metara pucao pored gola.

57 '

Promjena igrača kod Dinama, umjesto Špikića na travnjaku je Kaneko.

55 '

Pašalić je u solo prodoru probio obranu Dinama i ušao u kazneni prostor, ali u ključnom trenutku netko od domaćih braniča omeo ga je u pokušaju udarca.

53 '

Prva zamjena kod Rijeke, umjesto Ivanovića na travnjaku je Marić.

49 '

Petković je pred gol Rijeke spustio jedan dugi ubačaj Ogiware, ali Selahi je bio pravovremen u skoku i otklonio opasnost.

46 '

Drugo poluvrijeme počelo je bez promjena u momčadi.

45 '

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova.

44 '

Pjaca je lijepo potegao s 25 metara, ali zamalo preko gola.

39 '

Pjaca je iskosa na lijevoj strani primio jedan ubačaj, ali tukao je u blok i izborio korner.

34 '

Ponovo je Mitrović bio najviši u skoku nakon kornera Pašalića, ali pokušaj glavom ponovo nije bio opasan za Nevistića.

25 '

Dinamo ima pritisak i opasan je kada osvoji loptu, uz to ima i u puno slobodnih udaraca u opasnoj zoni.

18 '

Hoxha je uzeo loptu uz prekršaj na Pašaliću, ali Bel je ostao nijem pa je potegao s 25 metara i pogodio gornji dio grede.

11 '

Pašalić je primio loptu na širokom prostoru s Ogiwarom, došao u poziciju za udarac, ali pokušaj desnom nogom iskosa nije bio precizan.

6 '

Pašalić je ubacio s desne strane, ali obrana Dinama otklonila je opasnost.

5 '

Fruk je ubacio iz kornera, na 11 metara najviše je skočio Mitrović, ali udarac glavom kapetana Rijeke nije bio precizan.

3 '

Rijeka je pogriješila u organizaciji napada, Hoxha je ušao u kazneni prostor, ali Radeljić je sjajnim uklizavanje spriječio dodavanje prema Petkoviću.

2 '

Hoxha je potegao s 20-ak metara, ali Zlomislić je odlično reagirao.

1 '

Počela je prva finalna utakmica SuperSport Hrvatskog kupa.

Mitroviću se “piše” i Kup osvojen 2017. godine budući da je u jesenskom dijelu sezone, prije transfera u Tursku, nastupio na tri Kup utakmice.

Matej Mitrović bit će kapetan Rijeke na današnjoj utakmici. Iskusnom braniču ovo će biti drugi put da u finalu Hrvatskog kupa igra protiv Dinama. Prije deset godina bio je strijelac vodećeg pogotka u uzvratu finala odigranog na Kantridi.

Dresovi za utakmice finala Kupa bit će personalizirani.

Počela se puniti i južna tribina stadiona Maksimir na kojoj očekujemo više od 1500 navijača Rijeke.

Trener Željko Sopić odlučio se za sljedećih 11: Zlomislić – Smolčić, Mitrović, Radeljić, Goda – Selahi – Pašalić, Fruk, Hodža, Pjaca – Ivanović

Za Rijeku je ovo deveti finale Kupa, a u dosadašnjih osam Bijeli su šest puta slavili (Hajduk, Varaždin, tri puta Dinamo, Lokomotiva) i dva puta izgubili (Dinamo, Hajduk).

18:15 15.5.

Ostalo je 45 minuta do početka prve utakmice finala SuperSport Hrvatskog kupa protiv GNK Dinamo.