Oblačno
90 ' +5

Kraj utakmice. Lokomotiva – Rijeka 2:2.

90 ' +5

Nakon serije odbijanaca lopta se odbila do Jankovića koji je pucao iskosa s lijeve strane, ali Šubarić je sjajno nogom obranio njegov udarac.

90 ' +1

Janković je pucao iskosa s lijeve strane, ali nije bilo ni snage ni preciznosti za matirati Šubarića.

90 '

GOOL! Lokomotiva – Rijeka 2:2. Gojak je ubacio iz slobodnog udarca, a Smolčić glavom zakucao loptu iza Šubarića.

87 '

Žute kartone dobili su Radeljić i Goričan.

84 '

Umjesto Smakaja na travnjaku je Bošković.

81 '

Potegao je Radeljić s 20-ak metara, ali prizeman udarac otišao je pored gola.

79 '

Tri izmjene, kod Lokomotive umjesto Fetaija u igri je Vuković, a kod Rijeke izašli su Pašalić i Devetak a na travnjaku su Dogan i Bogojević.

67 '

Umjesto Fruka u igri je Rukavina.

67 '

GOL! Lokomotiva – Rijeka 2:1. Duje Čop je sigurno izveo kazneni udarac.

63 '

Vrbančić je potegao s 20-ak metara zamalo pored gola. Nakon VAR provjere sudac Strukan je vidio da je lopta dirala Radeljića u padu u bloku i dosudio kazneni udarac.

62 '

Dvostruka zamjena kod Rijeke, umjesto Selahija i Perice na travnjaku su Gojak i Andrić

60 '

Pašalić je ubacio iz kornera, Smolčić glavom prenio na drugu vratnicu gdje je Majstorović zamalo zakasnio.

55 '

Nakon desetak minuta u drugom poluvremenu gledamo reprizu početka utakmice kada se igralo između dva kaznena prostora.

54 '

Žuti karton dobio je Vranjković.

46 '

Izašao je Sušak na travnjaku je Vranjković.

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme.

45 ' +2

Nakon prvih 45 minuta Lokomotiva – Rijeka 1:1.

45 '

Janković je ostavio povratnu loptu za Fruka koji je sa 16 metara pucao pored gola.

45 '

Igrat će se najmanje dvije minute sudačke nadoknade.

43 '

Ubačaj Vrbančića iz slobodnog udarca je stvorio gužvu pred Zlomislićem, ali srećom ni Karačić ni Čop nisu bili precizni.

42 '

Žuti karton dobio je Selahi.

36 '

Janković je ubacio s lijeve strane, Fruk nakon slabog primanja glavom poslao loptu prema Perici koji je udarcem galvom pokušao matirati Šubarića koji je bio dobro postavljen pa je uspio obraniti njegov pokušaj.

26 '

GOL! Lokomotiva – Rijeka 1:1. Domaćin je izjednačio iz prve opasne situacije. Boune je ubacio s desne strane, Karačić na trčao iz drugog plana i glavom poslao loptu iza Zlomislića.

24 '

GOOOL! Lokomotiva – Rijeka 0:1. Fruk je ubacio u kazneni prostor, Majstorović u duelu sa suparničkim igračem vratio loptu u sredinu a Radeljić sjajnom reakcijom škaricama pogodio iza Šubarića.

23 '

Ponovo je probao Janković, sada s 20-ak metara, ali Šubarić je ponovo bio siguran.

22 '

Smolčić je ubacio s desne strane, Janković na drugoj vratnici pucao glavom, ali Šubarić je bio spreman.

14 '

Fruk je probao iz slobodnog udarca s gotovo 30 metara, ali njegov udarac otišao je pored gola.

13 '

Žuti karton dobio je Smakaj.

12 '

Smolčić je bacio dugi aut, Radeljić glavom prenio loptu a Majstorović glavom pucao u Šubarića.

9 '

Smakaj je pokušao iz slobodnog udarca iskosa s desne strane, ali Zlomislić je bio dobro postavljen.

8 '

Na početku utakmice igra se uglavnom između dva kaznena prostora bez prilika.

1 '

Počela je utakmica između Lokomotive i Rijeke.

Početnu postavu na današnjoj utakmici činit će Zlomislić, Smolčić, Majstorović, Radeljić, Devetak, Selahi, Petrovič, Pašalić, Fruk, Janković i Perica.

U pripremi momčadi za današnju utakmicu trener Đalović nije mogao računati na Josipa Posavca umjesto kojeg će na klupi za pričuve biti vratar juniorske momčadi Domagoj Ivan Marić koji je u ljetnom prijelaznom roku u naš klub stigao upravo iz Lokomotive.

Radomir Đalović od danas se i u službenom zapisniku utakmice vodi kao glavni trener HNK Rijeka budući da je odslušao sva predavanja pri Akademiji HNS-a čime je stekao uvjet za vodeđnje momčadi u najvišem razredu hrvatskog nogometa.

17:08 18.10.

Dobro došli na tekstualni prijenos utakmice 10. kola SuperSport HNL-a između NK Lokomotiva i HNK Rijeka.