Ante Oreč pokušao je dati impuls riječkoj momčadi na desnoj strani, imao je neke obećavajuće prodore, akcije, ali na kraj je zajedno sa suigračima morao čestitati suparniku na pobjedi.
– Nismo bili pravi u tvrdoj utakmici od samog početka. Imali smo neke svoje prilike koje nismo iskoristili, Dinamo ih je iskoristio i zasluženo osvojio Kup, rekao je Oreč.
Posebno je apostrofirao navijače.
– Kada smo vidjeli da su navijači došli u ovolikom broju… I ovom prilikom želim zahvaliti što su došli u ovakvom broju, bodrili nas svih 90 minuta, ali na žalost nismo uspjeli pobjediti.
Sezona je ušla u svoju završnicu, pred nogometašima Rijeke još je gostovanje kod Istre 1961 na Aldo Drosini i domaći sraz s Goricom.
– Osjeća se umor, ali imamo još dva kola, moramo to odraditi do kraja. Borimo se za treće mjesto kako bismo na najbolji način zaključili sezonu. Želimo biti treći, pokazati da pripadamo vrhu, zaključio je Ante Oreč.
Izjavu Ante Oreča pogledajte u nastavku.