Iz igre je izašao Čerin, ušao je Lepinjica

89 '

Domagoj Pavičić zaradio je opomenu

87 '

Jakoliš je ušao s lijeve strane u kazneni prostor, Prince je u zadnji čas izbacio loptu u korner

86 '

Šibenik je ubacio iz slobodnog udarca,

85 '

Iz igre izlazi Kvesić, ulazi Cole

84 '

Iz igre izlazi Rak, ulazi Damjančić

84 '

Odlična kontra Rijeke, dupli pas Princea i Abassa te ubačaj pred gol. Merkulov je u zvaršnici pronašao Obregona, ali nije bilo preciznosti u udarcu glavom

82 '

Iz igre izlazi Drmić, ulazi Obregon

75 '

Marin je pucao, lopta je išla ravno u ruke Zlomislića

74 '

Krešić je zaradio opomenu, slobodan udarac za Šibenik na 25 metara od gola Rijeke

71 '

Iz igre je izašao Vučkić, ušao je Pavičić

71 '

Iz igre je izašao Murić, ušao je Abass

69 '

Iz igre izlazi Vukčević, ušao je Merkulov

66 '

Iz igre izlazi Cvetković, ulazi Bedoya

63 '

Murić je ubacio iz kornera, Smolčić vratio glavom, a Velkovki puca glavom preko grede

62 '

Murić je potegnuo s 30 metara iz slobodnog udarca, lopta je otišla preko grede

58 '

Selahi je odlično proigrao Vučkića, ali udarac iz uskog kuta obranio je vratar Šibenika

55 '

Kontra Šibenika, Delić je ostao sam pred golom Zlomislić odlično brani

54 '

Iz igre izlazi Bilić, ulazi Delić

53 '

Vučkić je sjajno gurnuo u prostor za Drmića, napadač Rijeke sjurio se prema golu, ali udarac nije bio precizan

47 '

Prince je odlično ubacio s desne strane, Drmić je bio najviši, lopta je prošla uz vratnicu

46 '

45 ' +1

45 '

Istjecale su posljednje sekunde, Vukčević je ubacio, a Smolčić sjajnim udarcem glavom s 15 metara poentirao

42 '

Čerin je gurnuo za Vučkića, snažan udarac završio je u blokama i rukama vratara Rogića

39 '

Vukčić je ubacio s lijeve strane, Drmić uspio skrenuti loptu, ali vratar Rogić izbio je udarac u korner

36 '

Rijeka je imala odličnu situaciju, ali Prince i Vučkić se nisu dobro razumjeli i propala je velika prilika

34 '

Gužva pred golom Rijeke, Smolčić je spasio da lopta ne završi u mreži

29 '

Sjajan udarac Čerina sa 16 metara, Rogić je odličnom rekacijom sačuvao svoju mrežu

28 '

Murić je ubacio iz slobodnog udarca, domaćin je ponovo siguran

27 '

Žuti karton zaradio je Aleksandar Cvetković

18 '

Dobra situacija za Šibenik, ali udarac Ćurića sa 16 metara otišao je preko grede

16 '

Vukčević je povukao kontru, sjurio se prema golu i opalio sa 16 metara, lopta je otišla malo iznad grede

13 '

Marin Jakoliš našao se u dobroj situaciji na 18 metara, Zlomislić je obranio udarac

9 '

Prince je ubacio s desne strane, Drmić zakucao loptu glavom, ali pogodak je poništen nakon provjere VAR-a zbog zaleđa

7 '

Pritisak Rijeke, ali udarac Princea završio je u rukama vratara Šibenika

5 '

Nova kontra Šibenika, Antonio Jakoliš našao se u odličnoj situaciji, ali umjesto udarca pokušao je proigrati Marina Jakoliša i lopta je završila u rukama Zlomislića

3 '

Pogreška vratara Zlomisića otvorila je priliku domaćinu, ali Marin nije dobro proigrao Jakoliša