Marin je pucao s 18 metara, lopta je prošla pored vratnice

82 '

Sjajan udarac Grezde sa 17 metara i još bolja obrana Labrovića

79 '

Marin je ubacio iz slobodnog udarca, koji je bio skraćeni korner, a Bilić poentirao na drugoj vratnici

78 '

Iz igre je izašao Pavičić, ušao je Vuk

78 '

Iz igre je izašao Murić, ušao je Abass

78 '

Iz igre je izašao Skorup, ušao je Torres

78 '

Iz igre je izašao Klopp, ušao je Attys

73 '

Sjajan udarac Josipa Drmića s dvadesetak metara!

71 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Lepinjica

71 '

Iz igre je izašao Vučkić, ušao je Bušnja

70 '

Murić je sjajno odigrao za Vučkića koji je milimetarski preciznim ubačajem pronašao Drmića

63 '

Sjajna prilika za Šibenik. Marin je odlično pucao s 18 metara, malo Labrović, malo vratnica i rezutlat se nije mijenjao

60 '

Marin je zaradio žuti karton zbog simuliranja u kaznenom prostoru

56 '

Iz igre je izašao Vidović, ušao je Ćurić

49 '

Nakon ubačaja iz kornera, Krešić je bio najviši i poentirao glavom!

49 '

Murić je povukao kontru, pretrčao pola terena i onda snažno potegnuo sa 16 metara. Rogić je obranio. Korner za Rijeku

46 '

45 ' +1

38 '

Već u idućem napadu nova sjajna prilika za Rijeku, Murić ponovo puca desnom nogom i lopta odlazi pored vratnice

37 '

Rijeka se brzo vratila, Murić je pokušao ubaciti, lopta se odbila do Pavičića koji je zabio

36 '

Smolčić je izgubio loptu u kaznenom prostoru Rijeke, udarac Marina Labrović je obranio, ali natrčao je Grezda i poentirao

34 '

Sjajan pokušaj Skorupa s 25 metara iz slobodnog udarca, greda je spasila Rijeku ovog puta

31 '

Lindon Selahi zaradio je opomenu zbog prekršaja

28 '

Šibenik se vratio u igru u poluvremenu u kojem je Rijeka imala nekoliko odličnih prilika za drugi gol

27 '

Marin se našao u dobroj poziciji, njegov udarac je otišao pored gola. Korner za Šibenik. Domaćin je brzo izveo udarac iz kuta i ubacio, Mesa je udarcem glavom matirao Laborovića

25 '

Nova kontra Rijeke, ali dodavanje Drmića za Murića nije bilo precizno

22 '

Nova prilika za Rijeku, Drmić je dodao Muriću koji se sjurio prema golu i pucao desnom nogom, a Rogić odbio udarac

21 '

Smolčić je sad povratnom loptom doveo Labrovića u tešku situaciju, vratar Rijeke istrčao je i uspio izbiti glavom loptu koja je došla do Grezde, ali njegov udarac glavom s 20-ak metara nije imao šanse završiti u mreži

20 '

Nova pogreška u obrani Šibenika, Čerin je gurnuo u prostor za Drmića koji je ušao u kazneni prostor, ali udarac lijevom nogom završio je u vanjskoj mrežici

20 '

Čerin je izveo korner, udarac je otišao pored gola

17 '

Skorup je pucao s 18 metara, bio je to lagan zadatak za Labrovića

16 '

Kakva prilika za Rijeku. Selahi je oduzeo loptu na sredini, Murić povukao kontru i odlučio se za udarac. Lopta se u visokom luku odbila pred gol domaćina, na noge Vučkiću koji je iz blizine promašio!

15 '

Slobodan udarac za Šibenik na 22 metara. Marinov udarac zapeo je u “živom zidu”

12 '

Sjajna akcija Rijeke, Prince je u završnici ubacio, a Drmić poentirao glavom!

9 '

Šibenik je bio u dobroj situaciji u kontri, ali nakon slabijeg ubačaja i lošije povratne lopte, Krešić je očistio opasnost. Na kraju svega udarac Mese s 20 metara i korner za domaćina koji u konačnici nije donio ništa