Iz igre izlazi Čanađija, ulazi Đorić

57 '

Iz igre izlazi Delić, ulazi Špeljak

56 '

Arai je pobjegao po lijevoj strani i nakon ubačaja “zakualo” se pred golom Rijeke, ali bijeli su otklonili opasnost

55 '

Opasan ubačaj Princea, lopta je bila malo previsoka za Frigana

53 '

Marin je izborio prekršaj uz rub kaznenog prostora na lijevoj strani. Janković pokušaj nije predstavljao opasnost za gol domaćina

50 '

Goda je ubacio s lijeve strane, Marin se uspio izboriti za poziciju u kaznenom prostoru, ali udarac je otišao pored gola

49 '

Galešić je probao iz velike udaljenosti, Rogić je bio nesmotren i pustio loptu u gol aut, a ona je na kraju pogodila vratnicu

46 '

45 ' +4

45 '

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

45 '

Grdić je zaradio žuti karton

35 '

Mina je zaustavio kontru Rijeke srušivši Princea zaradivši pritom žuti karton

30 '

Hodža je okončao pritisak Rijeke udarcem s 25 metara, ali nije bilo opasnosti po gol Šibenika

27 '

Polako prolaze minute na Šubićevcu, nakon vatrenog otvaranja, uslijedio je puno mirniji period

19 '

Rijeka kontrolira posjed lopte nakon što na terenu ima brojčanu prednost, ali zasad bez prilike

13 '

Rogić je zbog prigovora zaradio žuti karton

10 '

Knežević je zaradio crveni karton zbog prekršaja na Princeu

7 '

Delićev udarac s bijele točke obranio je Labrović, ali Delić je poentirao iz drugog pokušaja

6 '

Velika prilika za Šibenik, Labrović je obranio prvi udarac, ali drugi pokušaj pogodio je Dilavera u ruku i Lovrić je pokazao na bijelu točku