Iz igre je izašao Fruk, ušao je Djouahra

90 '

Iz igre je izašao Janković, ušao je Lepinjica

89 '

Fruk je ubacio iz slobodnog udarca, lopta je preletjela sve, Radeljić je bio spreman na drugoj vratnici

84 '

Ilinković je lijepo proigrao Grgića, udarac je od bloka otišao u korner

79 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Grgić

79 '

Egilsson je zaradio opomenu

78 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Ilinković

77 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Obregon

73 '

Iz igre je izašao Skandari, ušao je Šabala

67 '

Vezni red domaćina pogriješio je u dodavanju, Pašalić je uzeo loptu i gurnuo za Fruka koji je snažno potegnuo s 18 metara. Vratar Lamhauge uspio je skrenuti loptu, a onda je i okvir gola spasio domaćina

61 '

Janković je primio loptu na lijevoj strani kaznenog prostora, ali udarac je otišao u vanjski dio mreže

58 '

Selahi je zaradio žuti karton

53 '

Hodža je pokušao s 25 metara, lopta je otišla preko grede

52 '

Iz igre je izašao Agnarsson, ušao je Nielsen

48 '

Nakon ubačaja iz kuta Goda je bio najviši. Prvi udarac glavom obranio je vratar Lamhauge, ali Goda je odbijanac pospremio u mrežu

46 '

45 ' +2

45 '

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

40 '

Janković je bio siguran s bijele točke

39 '

Penal za Rijeku, Veiga je ubacio, lopta je pogodila nekog od igrača Torshavna u ruku i sudac je pokazao na bijelu točku

33 '

Domaćin, koji veći dio prvog dijela nije previše prijetio, poveo je u 33. minuti. Jedna brza akcija i ubačaj s lijeve strane bili su dovoljni za Agnarssona koji je zatresao mrežu

31 '

Rijeka je odlično, kroz nekoliko dodavanja otvorila napad, u završnici Pašalić je snažno pucao sa 16 metara. Domaći vratar odbio je loptu, Selahi je natrčao, ali vratar Lamhauge bio je dovoljno blizu da skrati kuti obrani i drugi udarac

29 '

Dilaver je ubacio za Ivanovića koji je smirio za Selahija ali udarac s ruba kaznenog prostora nije bio precizan

25 '

Odličan pokušaj Pašalića s ruba kaznenog prostora, lopta je prošla uz vratnicu

17 '

Goda je izgubio pa iščeprkao loptu u kaznenom prostoru suparnika, odigrao za Ivanovića koji je pronašao Pašalića ali njegov udarac iz blizine je blokiran

14 '

Sada prijete domaćini, Skandari je snažno potegnuo iz dobre situacije s dvadesetak metara, ali nije bilo preciznosti

11 '

Lijepa akcija Jankovića i Gode, Janković je opet pucao s 18 metara, ovoga puta lopta je otišla iznad grede

11 '

Janković je pokušao s 18 metara, vratar Lamhauge bio je siguran

5 '

Dilaver je lijepom loptom pronašao Godu se uspio othrvati u duelu i ubaciti, ali obrana domaćina otklonila je opasnost