Iz igre je izašao Plazonja, u igru ulazi Grdić

76 '

Iz igre je izašao Hodža, u igru ulazi Prince

75 '

Rijeka nije znala što napraviti iz prekida, domaćin je uzeo loptu i povukao kontru. Sunday je pobjegao i odigrao za Pudića koji je s ruba kaznenog prostora poentirao

73 '

Iz igre je izašao Mišić, u igru ulazi Pudić

68 '

Iz igre je izašao Pavlović, u igru ulazi Alvarez

68 '

Odličan ubačaj s desne strane, Plazonja se zavukao iza leđa obrane, ali nije uspio pucati u padu glavom

64 '

Pušić je zaradio opomenu

62 '

Odlična akcija po desnoj strani  i ubačaj Grgića, Frigan je uspio dirati loptu, ali Đilaš je već izaša s gola i uspio je zaustaviti loptu

60 '

Iz igre je izašao Markich, u igru ulazi Ilić

60 '

Iz igre je izašao Čikvar, u igru ulazi Sinanović

56 '

Župan je zaradio žuti karton

53 '

Vratar Đilaš se poigravao pred svojim golom, ali dvije pogreške na kraju nisu koštale domaćina

49 '

Nais je ubacio, lopta je završila u rukama vratara Đilasa

46 '

Sunday je povukao kontru, stigao u kazneni prostor i pokušao proigrati Čikvara

46 '

Iz igre je izašao Halilović, u igru ulazi Djouahra

46 '

Iz igre je izašao Obregon, u igru ulazi Frigan

46 '

45 ' +1

45 '

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

42 '

Mišić je zaradio žuti karton

41 '

Ubačaj Grgića preletio je sve i stigao do Halilovića na rubu kaznenog prostora s lijeve strane, ali udarac je završio u bloku

39 '

Vukčević je poput brzog vlaka od zadnje linije Rijeke prošao kroz sredinu i ostavio loptu za Grgića koji je odigrao za Halilovića. Veznjak Rijeke nije uspio uputiti udarac s ruba kaznenog prostora

37 '

Lunetta je ubacio s lijevog boka, Hodža je ostao sam u kaznenom prostoru i potegnuo iz prve, ali udarac je otišao preko grede

36 '

Lopta je kružila oko kaznenog prostora Rijeke, Plazonja je na kraju pucao, Zlomislić je bio siguran

34 '

Opasan ubačaj Grgića, ali Obregon nije dobro zahvatio loptu glavom

33 '

Lijepa kombinacija Grgića i Selahija, korner za Rijeku. Halilović je ubacio, ali na kraju je lopta preletjela sve u kaznenom prostoru

29 '

Mišić je probao s 25 metara, ali Zlomislić je bio na mjestu

19 '

Opasan udarac Mišića otišao je pored gola

18 '

Halilovićev pokušaj s 20 metara završio je u bloku, veznjak Rijeke pokupio je loptu i pokušao s ruba kaznenog prostora, ali bio je preslab udarac

13 '

Ubačaj pred gol Rijeke, Sunday je pucao glavom, lopta je otišla preko grede

11 '

Tokich je primio loptu na rubu kaznenog prostora, riješio se lagano pratnje, ušao u kazneni prostor i poentirao

7 '

Grgić je probio desnu stranu i odlično ubacio, Lunetta je sjajno skočio i pucao glavom, a lopta je od vratnice završila u golu.

5 '

Kakv prilika za domaćina. Plazonja je prebacio loptu za Čikvara koji je ostao sam pred golom, a Zlomislić je odličnom intervencijom uz pomoć vratnice sačuvao mrežu

1 '

12:30 09.11.
12:00 09.11

Za sat vremena počinje ogled osmine finala SuperSport Hrvatskog kupa između Bijelog Brda i Rijeke