Philip Farrugia (Malta)
22°C
Oblačno
90 ' +5

Kraj utakmice u Sibiu na kojoj nije bilo golova. Uzvratna utakmica na rasporedu je u četvrtak 1. kolovoza na Stadionu HNK Rijeka od 20 sati.

90 ' +3

Janković je pucao izravno iz kornera, domaći vratar izvadio je njegov udarac ispod grede.

90 '

Igrat će se najmanje četiri minuta sudačke nadoknade.

89 '

Iz igre je izašao Ubbink, na travnjaku je Bradu.

88 '

Pirvulescu je izašao sam pred Zlomislića iskosa s lijeve strane, gađao suprotni kut, ali naš vratar bio je dobro postavljen.

86 '

Umjesto Pašalića u igri je Butić.

81 '

Zaprijetio je Fruk iz slobodnog udarca s 24 metra, njegov pokušaj otišao je zamalo preko gola.

78 '

Umjesto Čabraje na travnjaku je Smolčić.

76 '

Žuti karton dobio je Lica.

73 '

Nova velika prilika za Rijeku. Petrovič je osvojio loptu pred gostujućim kaznenim prostorom i proigrao Ivanovića koji je s 15-ak metara, iskosa s lijeve strane, gađao pored suprotne vratnice.

62 '

Sada je Rijeka imala svoju najbolju priliku. Čabraja je ubacio s lijeve strane, lopta je došla do Hodže na osam metara, ali završnica nije bila prava pa je Lefter lako zaustavio njegov pokušaj.

59 '

Trostruka zamjena kod Rijeke, umjesto Radeljića, Obregona i Selahija na travnjaku su Majstorović, Fruk i Ivanović.

59 '

Bus je na glavi imao najbolju priliku na utakmici, pucao je glavom nakon ubačaja Velisara s lijeve strane, ali nije naciljao okvir gola.

55 '

Janković je ubacio iz slobodnog udarca, ali Radeljić je zamalo zakasnio na drugoj vratnici.

54 '

Umjesto Iacoba u igri je Lupu.

53 '

Uporni Bus je izvukao jednu loptu kraj Radeljića i uposlio Pirvulescua koji je s desetak metara pucao pored gola.

51 '

Hodža je s 18 metara pucao pored gola.

49 '

Pašalić je još jednom pokušao solo prodor i udarac, ali njegov pokušaj s 25 metara bio je zamalo neprecizan.

48 '

Janković je pokušao iznenaditi domaćeg vratara udarcem izravno iz kornera, ali Lefter je bio oprezan.

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme.

45 ' +1

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova.

45 '

Iacob je potegao s 20-ak metara iskosa s desne strane, zamalo pored desne Zlomislićeve vratnice.

41 '

Hodža je ubacio nakon lijepe kombinacije na desnoj strani, ali Janković i Obregon su jedan drugom zasmetali.

35 '

Pucao je Bus iz okreta s 18 metara, ravno u dobro postavljenog Zlomislića.

25 '

Sada je gotovo na identičan način uzvratio Pirvulescu nakon ubačaja Iacoba. Srećom, nije pogodio okvir pa Zlomislić nije morao intervenirati.

23 '

Čabraja je ubacio s lijeve strane, Obregon na vrhu peterca skrenuo loptu, ali nedovoljno da bi ugrozio domaćeg vratara.

20 '

Pašalić je ušao u solo prodor i pucao s 25 metara pored gola.

16 '

Žuti karton dobio je Bus.

12 '

Obregon je dobio loptu u kaznenom prostoru s lijeve strane, ali bio je suviše iskosa za opasniji udarac.

8 '

Selahi je driblingom ušao u kazneni prostor Corvinula, ali pucao je u blok.

7 '

Traje početno ispitivanje snaga, Rijeka najviše pokušava preko Bogojevića i Pašalića na desnoj strani.

2 '

Bus je pucao nakon ubačaja s desne strane, ali bezopasno za Zlomislića.

1 '

Počela je prva utakmica 2. kola kvalifikacija za UEFA Europsku ligu Corvinul – Rijeka.

U izostanku Ivana Smolčića, kapetan Rijeke na današnjoj utakmici bit će Niko Galešić.

19:00 25.07.

Izašli su i sastavi današnje utakmice. Naš trener Željko Sopić odlučio se za Zlomislića, Bogojevića, Galešića, Radeljića, Čabraju, Selahija, Petroviča, Hodžu, Pašalića, Jankovića i Obregona.

Današnji suparnik nogometaša Rijeke dolazi iz Hunedoare, ali međunarodne utakmice igra u 130 kilometara udaljenom Sibiu. Vrlo lijep i funkcionalan stadion inače je dom rumunjskog prvoligaša Hemannstadta, prima nešto više od 13 tisuća gledatelja, a danas ih se na tribinama očekuje deset tisuća. Najavljen je dolazak i otprilike 150 navijača Rijeke.

18:30 25.07.

Pogledajte izjave trenera Željka Sopića i kapetana Ivana Smolčića te kadrove s treninga na stadionu u Sibiu

13:00 23.07.

Izravni prijenos utakmice bit će od 19 sati na programu MaxSport 1.

12:30 23.07.

Konferencija za medije trenera Željka Sopića i kapetana Ivana Smolčića uoči utakmice u Rumunjskoj:

15:10 22.07.

Održan je ždrijeb 3. kola kvalifikacija za Europsku ligu

14:00 22.07.

U prodaji su ulaznice za prvu utakmicu 2. kola Europske lige između Corvinula i Rijeke. Sve informacije pronađite na linku