Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

88 '

Iz igre je izašao Oršić, ušao je Čop

88 '

Slobodan udarac za Dinamo na 20 metara. Oršić je pucao, lopta je od živog zida otišla u korner

87 '

Iz igre izlazi Abass, u igru ulazi Galović

81 '

Opasan udarac Oršića, Labrović je obranio udarac

79 '

Iz igre izlazi Liber, u igru ulazi Selahi

79 '

Iz igre izlazi Drmić, u igru ulazi Obregon

77 '

Petković je bio najviši u skoku, Labrović je obranio udarac

73 '

Opasan udarac Oršića otišao je uz vratnicu

68 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke, Velkovski je uklizao i u visokom luku lopta je otišla u korner

65 '

Iz igre izlazi Vukčević, u igru ulazi Ampem

65 '

Iz igre izlazi Lepinjica, u igru ulazi Stanič

64 '

Iz igre Izlazi Gavranović, u igru ulazi Petković

64 '

Iz igre Izlazi Menalo, u igru ulazi Kastrati

64 '

Iz igre napušta Majer, u igru ulazi Mišić

61 '

Slobodan udarac za Rijeku na 20 metara. Drmić je pokušao, udarac je otišao preko grede

59 '

Nakon jednog visokog ubačja Labrović je istrčao i nije dobro boksao loptu. Oršić je primio loptu i pogodio iz okreta

53 '

Abass se prvo sjajnim potezom riješio Majera i onda proigrao Drmića koji je izbio sam pred gol Dinama. Livaković je obranio udarac, a pomoćni sudac je ujedno podignuo zastavicu i označio zaleđe

52 '

Tomečak  je ubacio, Vukčević je dotrčao na drugu vratnicu, ali nije dobro zahvatio loptu

50 '

Velika prilika za Dinamo, udarac Jakića glavom obranio je Labrović, lopta se odbila do Gavranovića ali Tomečak je očistio s crte

49 '

Dinamo je pritisnuo na otaranju drugog dijela

46 '

45 ' +1

45 '

Nova kontra Rijeke, udarac Abassa obranio je Livaković

43 '
Lopta je došla do Drmića na rubu kaznenog prostora, a napadač Rijeke majstorski se okrenuo i pospremio loptu u mrežu!
38 '

Nova pogreška u obrani Dinama, Abass je uzeo loptu i s 18 metara još jednim sjajnim udarcem matirao Livakovića!

37 '

Lepinjica je dobio žuti

37 '

Abass je opasno ubacio, ali Drmić nije dobro zahvatio loptu

36 '

Theophile je zaradio opomenu

32 '

Jednu dugu loptu Menalo je uspio spustiti, a Majer je iz prve vrhom kopačke precizno pogodio

31 '

Ivanušec je pokušao s 25 metara, udarac je otišao pored gola

31 '

Velika gužva u kaznenom prostoru Rijeke, blokiran je pokušaj Gavranovića

26 '

Franjić je pucao s ruba kaznenog prostora, Labrović je odbio loptu

23 '

Kakva bomba Abassa s ruba kaznenog prostora!

22 '

Drmić se neočekivano našao sam pred Livakovićem nakon pogreške Dinama, ali umjesto udarca, napadač Rijeke pokušao je još jedan dribling i prilika je propala

21 '

Brza akcija Rijeke po lijevoj strani, ali ubačaj Abassa nije bio precizan

17 '

Theophile se našao u sjajnoj situaciji nakon kornera, Escoval je uklizao i blokirao udarac

15 '

Opasan ubačaj na drugu vratnicu, Oršić je glavom spustio loptu, ali Smolčić je bio na mjestu i izbio loptu u korner

9 '

Nakon kornera, lopta je dugo putovala kaznenim prostorom Rijeke, Perić je u konačnici bio viši od Labrovića

8 '

Oršićev udarac s dvadesetak metara nije bio precizan

5 '

Menalo je ušao u kazneni prostor s desne strane i uspio pucati, ali Labrović je skrenuo loptu u korner