Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

Frigan je izašao iz igre, ušao je Jurić

84 '

Ademi je izašao iz igre, ušao je Rukavina

82 '

Kakva prilika za Rijeku. Djouahra je proigrao Hodžu, ali njegov udarac zaustavila je vratnica. Odbijanac je stigao do Vukčevića čiji je udarac blokirao Ljubičić!

78 '

Obrana Dinama nespretno je izgubila loptu, Djouhara gurnuo za Frigana, ali udarac s 14 metara otišao je visoko preko gola

71 '

Janković je izašao iz igre, ušao je Liber

71 '

Prince je izašao iz igre, ušao je Grgić

68 '

Baturina je ubacio iz kornera, Ristovski je neshvatljivo ostao sam na drugoj vratnici i poentirao

66 '

Novi ubačaj s lijeve strane, Baturina je spustio za Ivanušeca čiji je udarac s 15 metara blokiran

65 '

Špikić je izašao iz igre, ušao je Menalo

65 '

Snažan udarac Bande s 25 metara, ali nije bilo preciznosti

62 '

Selahi je izašao iz igre, ušao je Banda

62 '

Marin je izašao iz igre, ušao je Djouahra

58 '

Velika prilika za Dinamo. Nakon ubačaja s lijeve strane, lopta se odbila u visokom luku i došla na nogu Ristovskom koji je potegnuo iz prve. Vratnica je ovoga puta spasila bijele!

56 '

Prince je proigrao Selahija u kaznenom prostoru Dinama, ali njegov udarac je blokiran. Korner za Rijeku

54 '

Baturina je ušao u kazneni prostor, ali nije bilo preciznosti u udarcu

50 '

Galešić je dugom loptom tražio Frigana, Livaković je morao istrčati s gola i glavom izbio loptu ispred napadača Rijeke

49 '

Veiga je opasno ubacio s desne strane, Frigan je bio u odličnoj poziciji, ali nije dobro zahvatio loptu glavom

46 '

45 ' +1

45 ' +1

Mišić je snažno potegnuo u kut gdje je bio Labrović, vratar Rijeke bio je siguran

45 '

Slobodan udarac za Dinamo na rubu kaznenog prostora Rijeke

41 '

Velika prilika za Dinamo. Nakon ubačaja iz kuta Ademi je  ostao sam na drugoj vratnici, smirio loptu, ali njegov udarac sjajno je obranio Labrović. Udarac Špikića u nastavku akcije otišao je preko grede

39 '

Novi opasan ubačaj Ristovskog, ali lopta je ponovo otišla u gol aut

37 '

Špikićev udarac s 18 metara bio je preslab da bi ozbiljnije zaprijetio Labroviću

34 '

Brzu kontru Dinama okončao je Drmić lijepim udarce koji je završio na gredi riječkog gola

32 '

Marin je ubacio pred gol Dinama, Janković je pucao u klizećem startu ispred Perića, ali udarac je otišao preko grede

31 '

Nakon ubačaja iz kuta,  lopta se odbila do Mišića koji je potegnuo s 18 metara, udarac je otišao preko grede

27 '

Brza akcija Dinama, ali novi oštar ubačaj Ristovskog s desne strane prošao je kroz peterac

25 '

Prince je primirio ubačaj Vukčevića, ali njegov prizeman ubačaj u peterac domaćina očistila je obrana Dinama

23 '

Ristovski je opasno ubacio, ali nitko u kaznenom prostoru od igrača Dinama nije uspio doći do lopte

20 '

Petković je izašao iz igre, ušao je Drmić

18 '

Dilaver je pokušao s tridesetak metara, ali udarac je otišao visoko iznad grede

11 '

Frigan je požrtvovno oduzeo loptu Šutalu i gurnuo za Jankovića u kazneni prostor, ali udarac nije bio kvalitetan

7 '

Marin je ubacio iz kornera, bez opasnosti za gol Dinama

4 '

Veiga je pokušao s dvadesetak metara, ali lopta je bloka Dinama završila u rukama Livakovića

1 '

Prilika za Dinamo, ubačaj Ristovskog, dobar udarac glavom Ademija otišao je preko grede