13:53 22.07.
12:35 25.06.
18:00 25.06
20:00 26.06.

Prijenos uzvratne utakmice 2. pretkola Konferencijske lige između Djurgardensa i Rijeke (četvrtak, 19 sati) možete pratiti na programu Maxsport 2

10:00 27.06
15:00 27.06.

Veldin Hožda najavio je utakmicu protiv Djurgardensa

17:00 27.06.
20:00 27.06.
18:00 28.06.
1 '

5 '

Lijep prodor Vučkića osujetila je obrana domaćina

7 '

Slobodan udarac za Djurgardens na 25 metara. Nakon ubačaja, pokušaj glavom bio je lagani zadatak za Labrovića

8 '

Liber je lijepim lobom prebacio obranu domaćina, ali Frigan ju nije uspio primiriti prsima i propala je velika prilika za Rijeku

9 '

Brza akcija Rijeke, u nekoliko dodavanja izigrana je momčad Djurgardensa, Frigan se sjurio na kraju po desnoj strani. Uslijedilo je nešto između ubačaja i udarca na gol i propala je prilika

19 '

Asoro je probao s 20 metara, udarac je blokiran

23 '

Nakon ubačaja s lijeve strane, lopta je došla do Selahija koji je potegnuo s 20 metara, ali lopta je završila u bloku

25 '

Prince je zatresao mrežu nakon ubačaja Hodže, ali pogodak je poništen zbog zaleđa

26 '

Edvardesen je izbio sam pred gol Rijeke,  ali udarac je prošao uz vratnicu

29 '

Hodža je zaradio opomenu

32 '

Vučkić je spustio loptu za Frigana, ali udarac s dvadesetak metara nije predstavljao opasnost za gol Djurgardensa

35 '

Ubačaj s desne strane stigao je do Asora, ali udarac je otišao preko gola

37 '

Opasan udarac pred gol Rijeke, Krešić je otklonio opasnost

44 '

Asoro je ubacio, Radetinac je pucao, lopta je završila na gredi

45 '

Vukčević je ubacio, Vučkić uspio smiriti loptu i pucati, ali ona je od bloka otišla u korner

48 '

Nakon ubačja lopta je došla do Finndella, udarac je otišao preko grede

55 '

Nakon kornera gužva pred golom Rijeke, sudac nije smatrao da je bilo prekršaja i Hien je poentirao iz blizine

68 '

Snažan udarac Smolčića s 25 metara, vratar Djurgardensa uspio je zaustaviti loptu