Ivanović je dobro pucao, lopta je otišla pored gola

Iz igre je izašao Kameraj, u igru je ušao Pllana

85 '

Morina je zaradio žuti karton

83 '

Pašalić je ubacio iz kornera Lepinjica pucao glavom, ali domaći vratar sjajno je reagirao

81 '

Velike prilika za Rijeku. Goda je odigrao za Ivanovića koji je probio lijevu stranu i ušao u kazneni prostor. Napadaču Rijeke malo je pobjegla lopta, odigrao ju je za Libera koji je uspio dodati do Selahija, ali snažan pokušaj otišao je preko gola

79 '

Iz igre je izašao Hodža, u igru je ušao Lepinjica

75 '

Iz igre je izašao Banda, u igru je ušao Selahi

75 '

Iz igre je izašao Zulfiji, u igru je ušao Morina

73 '

Opasan ubačaj pred gol Rijeke iz slobodnog udarca, Santos je pucao glavom preko gola

73 '

Goda je zaradio žuti karton

70 '

Banda je zaradio žuti karton

69 '

Iz igre je izašao Grgić, u igru je ušao Pašalić

69 '

Iz igre je izašao Fruk, u igru je ušao Liber

69 '

Iz igre je izašao Obregon, u igru je ušao Ivanović

67 '

Goda je ubacio, vratar Dukagjinija nije najbolje procijenio let, ali Grgićev udarac glavom nije bio precizan

65 '

Iz igre je izašao Kameraj, u igru je ušao Neziri

61 '

Merlaku se našao u dobroj situaciji na 18 metara, ali njegov udarac je blokiran. U nastavku akcije zaradio je žuti karton zbog prekršaja na Dilaveru

56 '

Ubačaj iz kornera, Merlaku je bio u izglednojpoziciji, ali nije dobro zahvatio loptu glavom

54 '

Merlaku je pokušao s 25 metara, udarac je otišao daleko od gola

50 '

Hugo je zaradio opomenu

48 '

Janković je ponovo sjajno pucao, ali udarac nije bio precizan

46 '

45 ' +1

45 '

Radeljić je opasno ubacio pred gol, ali Obregon u odličnoj situaciji nije dobro zahvatio loptu

45 '

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

44 '

Dukagjini je sad kružio oko kaznenog prostora Rijeke, akcija je završila udarcem Feke koji nije bio opasan

42 '

Goda je ubacio, Veiga pucao glavom, bio je to lagan zadatak za domaćeg vratara

36 '

Banda je lijepo proigrao Fruka koji se riješio pratnje i potegnuo, ali vratar Haxhihamza dobro je reagirao

30 '

Obregon je čuvao loptu uz gol liniju, odigrao za Jankovića koji je napravio nekoliko koraka s lijeve strane, ušao u kazneni prostor, snažno potegnuo i maestralno pogodio

27 '

Hodža je sjajno “slomio” suparničkog igrača i gurnuo za Fruka, ali domaća obrana otklonila je opasnost

24 '

Grgić je ostavio za Veigu koji  se našao u dobroj poziciji, ali oštar ubačaj je izbacila obrana domaćina

23 '

Merlaku je zaradio žuti karton zbog prekršaja nad Veigom

12 '

Fruk je pokušao s 18 metara, lopta je otišla preko gola

9 '

Hugo je oštro ubacio iz slobodnog udarca, Labrović je na kraju boksao, ali bila je to nezgodna lopta pred gol Rijeke

8 '

Banda je sjajno ubacio, Fruk je ostao sam pred golom, ali nije dobro zahvatio loptu propala je velika prilika