Drmić je ubacio, Abass pucao glavom, lopta je otišla pored gola

Iz igre je izašao Fruk, ušao je Dvorneković

83 '

Iz igre je izašao Čestić, ušao je Stanić

80 '

Lepinjica je pucao sa 16 metara, lopta se odbila od bloka, Drmić je bio najbrži, ali udarac glavom otišao je pored gola

74 '

Nakon jednog ubačaja, lopta se odbila od Čestića i završila u golu

71 '

Iz igre je izašao Prince, ušao je Bušnja

71 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Vuk

69 '

Velika prilika za domaćina, Fruk je potegnuo unutar kaznenog prostora, lopta je otišla preko grede

68 '

Iz igre je izašao Mitrović, ušao je Golubickas

68 '

Iz igre je izašao Kalik, ušao je Delfi

65 '

Iz igre izlazi Velkovski, ušao je Abass

61 '

Da Cruz je zaradio drugi žuti karton

60 '

Prince je ubacio na drugu vratnicu, Merkulov je natrčao i pucao iz prve, ali lopta je otišla preko grede

54 '

Da Cruz je zaradio žuti karton

51 '

Kontra gostiju, Fruk je pucao s ruba kaznenog prostora, ali Prince je blokirao udarac

49 '

Sjajan prodor Merkulova koji je ušao u sredinu i ostavio loptu za Selahija. Veznjak Rijeke sjajno je pucao s 18 metara, ali vratnica je spasila Goricu!

48 '

Ubačaj s lijeve strane, Da Cruz je pucao glavom, Labrović je bio siguran

46 '

Iz igre je izašao Vukčević, ušao je Merkulov

46 '

45 '

35 '

Kakva prilika za Rijeku. Nakon jedne duge lopte vratar Kotarski je istrčao van kaznenog prostora i loše zahvatio loptu. Ona je došla u noge Drmiću koji nije pucao iz prve, napravio je par koraka i potegnuo s desne strane, ali Kotarski se vratio u kazneni prostor i efektnom reakcijom  sačuvao mrežu

32 '

Nova brza kontra, Drmić je potegnuo s 18 metara, ali Kotarski bio siguran

30 '

Kontra Rijeke, Murić si je otvorio prostor na 18 metara i pucao, ali Kotarski je bio siguran

30 '

Mitrović je opasno ubacio, Čestić je reakcijom spasio čistu priliku gostiju

26 '

Prince je zaradio žuti karton

24 '

Kontra Gorice rezultirala je kornerom, Selhai je klizećim startom spriječio da lopta dođe do Fruka

23 '

Da Cruz je ispred stopera Rijeke uspio vratiti stići jednu loptu i ostaviti za Fruka, ali njegov udarac lako je ukrotio Labrović

19 '

Pritisak Gorice, domaćin je kontru zaustavio prekršajem nad Čerinom na centru

16 '

Vukčević je ubacio, Prince je stigao iz drugog plana, ali njegov udarac, s igračem na leđima, blokirala je obrana Gorice

14 '

Murić je probio po desnoj strani, ali ubačaj je završio u rukama Kotarskog

12 '

Fruk je pucao, lopta je prohujala iznad vratnice

11 '

Nespretno izgubljena lopta na 20 metara otvorila je priliku domaćinu, slobodan udarac na 17 metara za Goricu