Gorica je krenula na sve ili ništa, sve je više opasnih ubačaja pred gol Rijeke

Brza kontra Rijeke i novi sjajan udarac Princea obranio je Banić

Iz igre je izašao Halilović, u igru ulazi Frigan

76 '

Jurić je probao s dvadesetak metara, Labrović je sjajno obranio

75 '

Cruz se našao u sjajnoj prilici pred golom Rijeke, ali nije dobro zahvatio loptu

72 '

Iz igre je izašao Ndockyt , u igru ulazi Cruz

71 '

Banić je zaradio žuti karton

70 '

Fruk je zaradio opomenu

68 '

Halilović je preuzeo odgovornost i poentirao

65 '

Prince je bio u kontri, srušio ga je Ndockyt. Trebalo je nekoliko minuta provjere VAR-a i Duje Strukan je pokazao na bijelu točku

65 '

Halilović je zaradio žuti karton

63 '

Iz igre je izašao Prokop, u igru ulazi Vujnović

63 '

Iz igre je izašao Krizmanić, u igru ulazi Vojtko

58 '

Jovičić je zaradio žuti karton

57 '

Sjajna prilika za Halilovića, Banić je izašao kao pobjednik

56 '

Grgić je sjajno odigrao za Princea koji je primio loptu na lijevoj strani kaznenog prostora i poentirao

49 '

Kontra Rijeke, Grgić se sjurio po desnoj strani, pokušaj ubačaja za Vučkića obrana Gorice izbila je aut

47 '

Grgić je pokušao ljevicom sa 17 metara, Banić je lako ukrotio udarac

46 '

45 ' +3

45 ' +1

Gorica je pritisnula u završnici, riječka obrana odolijeva uspješno napadima domaćina

44 '

Velika prilika za Goricu, Fruk je ostao sam u kaznenom prostoru i primio loptu, Alvarez i Smolčić izbili su loptu u korner

41 '

Opasan ubačaj Krizmanića pred gol Rijeke, Pavlović je očistio loptu u korner

32 '

Grgić je ubacio, lopta se odbila do Halilovića koji je potegnuo s dvadesetak metara, lopta je išla ravno u ruke Baniću

28 '

Halilović je izveo korner, Baniću se lopta odbila na trenutak, ali vratar Gorice uspio je uloviti loptu

21 '

Pablo Alvarez zaradio je žuti karton

21 '

Veldin Hodža zaradio je žuti karton

18 '

Grgić je ubacio loptu, Prince je primio loptu na drugoj strani kaznenog prostora. Nakon pokušaja ubačaja, korner za Rijeku

17 '

Selahiju je oduzeo loptu na sredini terena i povukao kontru. Ostavio ju je za Halilovića koji si je otvorio prostor za udarac, ali pokušaj s dvadesetak metara nije bio precizan

14 '

Nakon ubačaja, gužva pred golom Rijeke, ali na kraju lopta je završila u rukama Labrovića

14 '

Andrija Vukčević zaradio je žuti karton

13 '

Pritisak Rijeke u posljednjih nekoliko minuta, ali bez pokušaja prema golu Gorice

4 '

Wague je bio u prodoru, ubačaj je blokirao Prince. Korner za Goricu. Uslijedio je ubačaj, ali dva udarca Prokopa, nisu bila opasnost za gol Rijeke