Fućak je sjajno pogodio lijevom nogom s ruba kaznenog prostora

59 '

Fućak je zaradio žuti karton nakon prekršaja na Galešiću

58 '

Nova prilika za Frigana. koji je odlično potegnuo sa 17 metara, ali lopta je otišla pored vratnice

56 '

Prince je ubacio, Frigan puca glavom, ali nije bilo preciznosti

46 '

45 '

45 ' +4

Odlična prilika za Goricu, Mitrovićev udarac obranio je Labrović. Nakon kornera, glavom je pucao Bralić, Labrović je ponovo bio odličan. Nakon drugog kornera i novog odbijanca, Fruk je pucao s ruba kaznenog prostora, a lopta je otišla pored gola

45 '

Igrat će se najmanje četiri minute sudačke nadoknade

44 '

Kakva prilika za Rijeku! Frigan je povukao kontru tri na jedan nakon što je Pršir izgibio loptu. Frigan je odigrao za Jankovića koji je snažno pucao u sjajnoj prilici, ali udarac je išao direktno u vratara Banića.

39 '

Galešić je srušio Fućka, slobodan udarac za Goricu na 20 metara od gola Rijeke. Fruk je pucao, lopta je otišla preko grede

37 '

Kontakt Krizmanića i Frigana u kaznenom prostoru nije bio dovoljan da se aktivira VAR

31 '

Tomečakov ubačaj stigao je do Mitrovića koji je smirio loptu u kaznenom prostoru, a Veiga je izbio trenutak prije nego što je nogometaš Gorice htio pucati. Štiglec je ponovo ubacio, a Ndockyt nije dobro zahvatio loptu

26 '

Janković je sjajno proigrao Marina koji je izašao sam pred gol Gorice, Banić je izašao s gola, skratio kut i obranio pokušaj

23 '

Frigan je zaradio žuti karton

15 '

Selahi je pucao s 20 metara, ali nije bilo preciznosti

13 '

Štiglec je opasno ubacio, Labrović je bio spreman

12 '

Raspopović je zaradio žuti karton nakon prekršaja na Friganu

10 '

Nakon uzbuđenja u drugoj minuti, bez prilika na obje strane

6 '

Fruk je zaradio žuti karton

2 '

Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Galešić je kratko odbio loptu, a Fruk sjajnim udarcem s 18 metara pogodio rašlje. Pogodak je poništen nakon provjere VAR-a