Nakon kornera, Galešić je ostao sam i poentirao!

Obregon je sjajno isprve izbacio Grgića u kontru, ali udarac u završnici s 18 metara nije bio precizan

Grgić je sjajno ubacio, Obregon je bio najbrži na prvoj vratnici, ali udarac je otišao preko grede

80 '

Iz igre je izašao Mitrović, ušao je Blummel

78 '

Velika gužva pred golom Gorice, Banić je sjajnom reakcijom sačuvao mrežu nakon pokušaja glavom Galešića

77 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Obregon

67 '

Rijeka je prijetila na drugoj strani, udarac Jankovića s dvadesetak metara otišao je uz vratnicu

66 '

Odličan ubačaj pred gol Rijeke, Mitrović se našao u sjajnoj prilici, ali udarac je otišao pored gola

53 '

Pjaca je preuzeo odgovornost, Banić je obranio pokušaj, ali Pjaca je pospremio odbijanac

51 '

Nakon provjere VAR-a, sudac Erceg pokazao je na bijelu točku za Rijeku

46 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Janković

45 ' +5

45 ' +4

Jednu dugu loptu prihvatio je Grgić, ušao u 16 metara, ali loše je odigrao dodavanje i propala je velika prilika

45 ' +1

Jurić je zaradio žuti karton

45 '

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

41 '

Duga lopta za Grgića koji je pucao s 15 metara, ali bio je to lagan zadatak za Banića

34 '

Pjaca je bio siguran

33 '

Slobodan udarac za Rijeku na 17 metara. Dodatnom provjerom sudac Erceg pokazao je na bijelu točku, utvrđeno je da je prekršaj na Obregonu bio u 16 metara

30 '

30 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Grgić

30 '

Hodža je zaradio žuti karton

25 '

Nakon provjere VAR-a priznat je gol Vujnovića

24 '

Pršir je pokušao isprve iz velike daljnije, nije bilo preciznosti

19 '

Fruk je pucao, lopta je otišla iznad grede

17 '

Slobodan udarac za Rijeku na rubu kaznenog prostora, opomenu je zaradio Raspopović

11 '

Nakon novog ubačaja iz kuta, lopta se odbila do Dilavera koji je “stisnuo” udarac iz velike daljine, ali lopta je otišla pored gola

10 '

Nakon kornera lopta se odbila do Pašalića čiji je udarac sa 16 metara Banić skrenuo u korner

9 '

Fruk je bio u prilici, njegov udarac je blokiran, korner za Rijeku

7 '

Mitrović je zaradio žuti karton

3 '

Jurić je donio loptu pred kazneni prostor, odigrao za Mitrovića koji je odličnim udarcem poentirao

1 '

16:20 24.01.

Od 17 sati na rasporedu je zaostala utakmica 4. kola SuperSport HNL-a između Gorice i Rijeke