90 ' +9

90 ' +4

Lazarov je zaradio žuti karton

90 ' +2

Ivanović je bio u velikoj prilici, Banić je obranio, odbijanc je pao Grgiću koji je ostao sam i loše pucao

90 '

Igrat će se devet minuta sudačke nadoknade

86 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Ivanović

86 '

Iz igre je izašao Mitrović, ušao je Kapulica

81 '

Udarac Pjace blokiran je rukom, slobodan udarac za Rijeku na rubu kaznenog prostora

75 '

Obregon je još jednom bio miran

74 '

Pjaca i Obregon odlično su kombinirali, sjajna varka Pjace koji je srušen i Strukan je pokazao na bijelu točku

69 '

Iz igre je izašao Soldo, ušao je Rukavina

69 '

Iz igre je izašao Leš, ušao je Blummel

66 '

Obregon je preuzeo odgovornost i zabio

65 '

Nakon jednog ubačaja lopta je pogodila Leđa u ruku i nakon intervenciju VAR-a strukan je pokazao na bijelu točku

63 '

Gol Obregona koji je poništen zbog zaleđa i jedno krivo istrčavanje Banića zagrijalo je atmosferu u Velikoj Goriic

58 '

Iz igre je izašao Marić, ušao je Obregon

58 '

Iz igre je izašao Veiga, ušao je Mitrović

55 '

Gorica je brzo izvela korner, Jurić je pucao glavom, Labrović odlično obranio. Lopta se odbila do Leša čiji je udarac glavom ulovio Labrović

52 '

Jurić je pucao, lopta je poput Pjacinog udarca, otišla preko grede

51 '

Penal za Goricu, Radeljić je neporezno srušio Mitrovića

46 '

Iz igre je izašao Matavž, ušao je Lazarov

46 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Grgić

46 '

45 ' +5

45 ' +4

Dvije velike gužve pred golom Rijeke, ali nema promjene rezutlata

45 ' +4

Pjaca je izveo penal, ali uvjeti su ostavili traga, lopta je otišla preko gola!

45 '

VAR provjera situacije u kaznenom prostoru Gorice nakon pada Radeljića. Sudac Duje Strukan pokazao je na bijelu točku. Jurić je dobio žuti karton

45 '

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

43 '

Slobodan udarac za Goricu na 22 metra. Jurić je odlično pucao, malo je nedostajalo da lopta završi u mreži

41 '

Gužva sad u kaznenom prostoru Gorice i opasan ubačaj Pašalića, ali bez opasnijeg udarca

34 '

Iz igre je izašao Janković, ušao je Petrovič

33 '

Pašalić je ubacio iz slobodnog udarca, pokušaj Radeljića glavom nije bio precizan

30 '

Soldo je zaradio žuti karton

28 '

Pjaca je potegnuo snažno, lopta je prošla, ali i otišla iznad grede

26 '

Leš je zaradio žuti karton, slobodan udarac za Rijeku na dvadesetak metara

21 '

Travnjak postaje sve teži za igru s obzirom na veliku količinu padalina

16 '

Pašalić je ubacio iz kornera, Pjaca pucao glavom, centimetri su nedostajali da Radeljić na drugoj vratnici pospremi loptu u mrežu

15 '

Pjaca je sjajno propustio jednu loptu u prostor, Janković se sjurio u kazneni prostor s lijeve strane i dobro pucao, lopta je prošla pored vratnice

10 '

Selahi je odigrao za Marića koji se sjurio prema golu Gorice, ali udarac je od obrambenog bloka završio ravno u rukama Banića

8 '

Jak pljusak u Velikoj Gorici uz gol Mirka Marića koji je poništen zbog zaleđa

5 '

Prošlo je pet minuta utakmice, Rijeka ima posjed, ali bez opasnosti za gol Gorice