Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

Iz igre izlazi Drmić, ulazi Obregon

77 '

Iz igre izlazi Selahi, ulazi Liber

76 '

Velika prilika za Hajduk. Nakon ubačaja iz kuta, Simić je ostao sam i s nekoliko metara pucao kraj gola

71 '

Prince je lijepo povukao kontru, otvorio mu se prostor na 18 metara, ali udarac nije bio precizan

64 '

Velika prilika za Hajduk, Biuk se našao u odličnoj poziciji, ali pucao je pored gola

61 '

Drmić je zaradio opomenu zbog prekršaja

59 '

Od velike gužve pred golom Rijeke ispala je velika prilika za bijele. Prince je uzeo loptu i inicirao kontru. U završnici Pavičić se našao u sjajnoj prilici u 16 metara, ali udarac je obranio Posavec

55 '

Izašao je Dellova, ušao je Dolček

54 '

Nakon kornera Elez je poentirao glavom

51 '

Krovinović je zaradio opomenu nakon prekršaja na Ampemu

46 '

45 ' +2

43 '

Prince je povukao još jednu sjajnu kontru, odigrao za Drmića koji je “slomio” čuvara u 16 metara i poentirao!

39 '

Pavičić je sjajno progirao Drmića koji je oštro ubacio, ali Abass na drugoj vratnici nije uspio dobro zahvatiti loptu

35 '

Elez je zaradio žuti karton nakon što je povukao Drmića

34 '

Zaspala je obrana Rijeke na trenutak, Mlakar je izbio sam pred gol bijelih i prebacio Prskala, ali udarac je otišao pored vratnice

32 '

Drmić je sjajnim skokom i trzajem glavom proslijedio loptu za Abassa koji je u punom sprintu pretrčao pola travnjaka i na kraju uspio pucati, ali okvir gola spasio je Hajduk!

24 '

Vuković se oslobodio pratnje i ušao u kazneni prostor Rijeke, udarac je otišao preko gola!

20 '

Ampem je prošao po lijevoj strani i sjajno ubacio. Pavičić se našao u odličnoj prilici,  njegov udarac obranio je Posavec. Lopta se odbila do Tomečaka koji ju je pospremio u mrežu!

19 '

Biuk je ubacio prizemnu loptu u pet metara, Prskalo je bio spreman

14 '

Abass se našao u dobroj situaciji na 16 metara, ali umjesto da proigra Drmića, koji je bio u boljoj siutaciji, odlučio se na udarac koji je od bloka završio u rukama vratara Hajduka

12 '

Iz igre izlazi Lovrencsics, ulazi Dellova

8 '

Livaja je pokušao s 18 metara, udarac je otišao iznad grede

4 '

Drmić je ostao sam pred vratima Hajduka i zatresao mrežu, pomoćni sudac označio je zaleđe koje je VAR potvrdio

2 '

Ubačaj s desne strane, Livaja je ostao sam, ali udarac glavom otišao je preko gola