Iz igre izlazi Galešić, u igru je ušao Dujmović

76 '

Iz igre izlazi Prince, u igru je ušao Djuričin

76 '

Kalinić je pobjegao obrani i poentirao u trenutku kad je Rijeka bila s igračem manje na travnjaku

75 '

Dario Bel odbijao je mogućnost zamjene iako se ozljedio Galešić i lopta je bila van granica igrališta

73 '

Iz igre izlazi Sahiti, u igru je ušao Kalik

66 '

Iz igre izlazi Djouahra, u igru je ušao Simčić

65 '

Biuk je uzeo loptu na polovici Rijeke , u  punom sprintu se sjurio u kazneni prostor i poentirao

64 '

Kontra Rijeke, Vrančić je odigrao za Djouahru koji je pobjegao po desnoj strani, ali u konačnici nije bilo prave opasnosti po gol Hajduka

60 '

Livaja je pobjegao sam u kontru, Labrović je obranio udarac, a Galešić izbio loptu u korner

56 '

Iz igre izlazi Čolina, u igru je ušao Lovrencsics

56 '

Iz igre izlazi Mlakar, u igru je ušao Kalinić

54 '

Ubačaj s lijeve strane, Livaja je pucao glavom, Labrović brani

53 '

Biuk je odnio loptu ispred Galešića i stigao pred gol Rijeke, udarac je završio u bloku

46 '

Iz igre izlazi Bušnja, u igru je ušao Vrančić

46 '

45 ' +1

45 '

Awaziem  je oštrim prekršajem zaustavio Lunettu i zaradio žuti karton

41 '

Sahiti se riješio pratnje na desnoj strani kaznenog prostora i pokušao iznenaditi udarcem u bliži kut, lopta je završila u vanjskoj mreži

36 '

Brza kontra Hajduka, Biuk se našao u sjajnoj prilici nakon ubačaja, udarac je otišao pored gola

35 '

Jedna visoka lopte Hodže prema golu Hajduka pretvorila se u priliku za Obregona koji je odnio loptu nakon duela sa Simićem. Obregon je snažno potegnuo, ali lopta je otišla direktno u Kalinića

24 '

Livaja je pucao, lopta je zapela u živom zidu

23 '

Krovinović je izveo slobodan udarac, lopta je pogodila Obregona u ruku koji je zaradio opomenu. Slobodan udarac za Hajduk na 18 metara

22 '

Niko Galešić zaradio je žuti karton

21 '

Prince je gurnuo loptu u prostor za Bušnju, Kalinić je izašao na vrijeme i otklonio opasnost

15 '

Andrija Vukčević zaradio je opomenu

12 '

Hajduk je stigao pred gol Rijeke, Hodža je u zadnjem trenutku izbio loptu spriječivši udarac s 15 metara

10 '

Sahitijev udarac s 25 metara otišao je iznad gola

8 '

Krovinović je ubacio iz slobodnog udarca, Livajin udarac završio je u vanjskom dijelu mreže

4 '

Prince je pokušao ubaciti s desne strane, korner za Rijeku. Djouahra je izveo korner, ali na kraju kontra za Hajduk. Vukčević je bio spreman i izbio loptu u aut

3 '

Opasan ubačaj iz kornera, Melnjak je prenio loptu, ali nikog nije bilo na drugoj vratnici