Vedro
90 ' +5

Kraj utakmice

86 '

Ivanović je pobjegao po lijevoj strani, korner za Rijeku. Fruk je ubacio, lopta se ponovno odbila do njega. Novi ubačaj očistila je obrana Hajduka, a udarac Djouahre otišao je daleko od gola

84 '

Djouahra je zaradio žuti karton

80 '

Iz igre je izašao Moufi, u igru je ušao Sigur

77 '

Grgić se okrenuo, naciljao i potegnuo, lopta je prošla uz vratnicu

72 '

Iz igre je izašao Mlakar, u igru je ušao Dajaku

72 '

Iz igre je izašao Sahiti, u igru je ušao Dolček

68 '

Iz igre je izašao Odjidja, u igru je ušao Benrahou

66 '

Iz igre je izašao Obregon, u igru je ušao Ivanović

64 '

Selahi je zaradio opomenu

61 '

Lepinjica je zaradio žuti karton

60 '

Iz igre je izašao Mitrović, u igru je ušao Veiga

60 '

Iz igre je izašao Janković, u igru je ušao Djouahra

56 '

Sahiti je isprve proigrao Livaju čiji je udarac prvo blokiran, a drugi je prošao uz vratnicu

54 '

Livaja je zaradio žuti karton nakon prekršaja nad Grgićem

50 '

Nakon kornera prvo se zatresla greda, onda je Labrović sjajno obranio udarac Odjidje, ali na kraju svega lopta je došla do Pukstasa koji je poentirao

47 '

Duga lopta za Livaju, ali Galešić je bio brži

46 '

Iz igre je izašao Hožda, u igru je ušao Selahi

46 '

Iz igre je izašao Banda, u igru je ušao Lepinjica

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +2

Kraj prvog poluvremena

45 ' +2

Visoka lopta pred gol Rijeke, Livaja je iz voleja pucao, lopta je otišla pored gola

45 '

Rijeka je pritisnula zadnjih nekoliko minuta, ali bez ozbiljnije prijetnje u završnici

42 '

Fruk je pucao, živi zid je otklonio opasnost

41 '

Slobodan udarac za Rijeku na 30 metara

40 '

Obregon je zagradio loptu i pokušao pronaći Fruka u kaznenom prostoru, ali obrana Hajduka otklonila je opasnost

38 '

Livaja je proigrao Pukstasa koji je ostao sam na lijevoj strani kaznenog prostora. Uslijedio je snažan udarac i nova odlična reakcija Labrovića

37 '

Odjidja je opasno ubacio, lopta je preletjela sve, Labrović je pratio let i sjajnom reakcijom sačuvao mrežu

30 '

Hodža  je zaradio žuti karton zbog prekršaja na Livaji nakon čega je sudac Kolarić pustio prednost

30 '

Posljednjih nekoliko minuta Hajduk sve jače pritišće

27 '

Čabraja je ubacio, Obregon nije dobro glavom zahvatio loptu

26 '

Krovinović je pokušao s tridesetak metara, ali nije bilo opasnost za riječki gol

25 '

Ubačaj pred gol Rijeke i snažan volej Livaje ukrotio je odlični Labrović

20 '

Čabraja je dobro pucao iz slobodnog udarca, lopta je prošla uz vratnicu

19 '

Jedno pogrešno dodavanje otvorilo je kontru za Jankovića koji je srušen na dvadeset i pet metara. Slobodan udarac za Rijeku

16 '

Prilika za Rijeku pretvorila se u kontru za Hajduk, ali na kraju svega obrana Rijeke otklonila je opasnost

12 '

Livaja je opasno ubacio u kazneni prostor, obrana Rijeke očistila je opasnost

10 '

Nakon vatrenog otvaranja, nešto mirnijih desetak minuta na Poljudu

2 '

Fruk je povukao kontru i na kraju potegnuo sa 18 metara, loptu je skrenuo netko od braniča Hajduka i domaćina je spasila vratnica