Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

Iz igre je izašao Vrdoljak, ušao je Buić

86 '

Iz igre je izašao Grgić, ušao je Juncaj

83 '

Janković je proigrao Bandu u kaznenom prostru, domaćin je na kratko odbio loptu, ali natrčao je Grgić i poentirao!

82 '

Iz igre je izašao Pejić, ušao je Samper

79 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Pašalić

77 '

Iz igre je izašao Bajić, ušao je Ristić

75 '

Cibalia je ubacila iz slobodnog udarca pred gol Rijeke, Zlomislić je odbio prvi pokušaj, ali Miljanić je odbijanac pospremio u gol

73 '

Ivanović, Janković i Yansane kombinirali su pred golom Cibalije, Ivanović je na kraju poentirao

70 '

Banda je ubacio iz slobodnog udarca, Yansane je bio za malo prekratak na drugoj vratnici

68 '

Gužva pred golom Rijeke, izbio je Radeljić

64 '

Iz igre je izašao Petrovič, ušao je Banda

64 '

Iz igre je izašao Bogojević, ušao je Yansane

60 '

Hodža je primio loptu na lijevoj strani kaznenog prostora i gurnuo za Ivanovića čiji je udarac zaustavio Križanović

56 '

Belančić je zaradio žuti karton

47 '

Grgić je ubacio s lijeve strane, Radeljić spustio za Smolčića čiji je udarac otišao pored gola

46 '

Iz igre je izašao Ilinković, ušao je Veiga

46 '

45 '

45 '

Grgić je sjajno izbjegao zaleđe i odigrao za Ivanovića koji se našao sam u kaznenom prostoru, ali nije uspio iskontrolirati loptu

43 '

Bajić je okončao kontru Cibalije udarcem sa 17 metara, lopta je otišla pored gola

41 '

Pejić je zaradio žuti karton

37 '

Sjajna prilika za domaćina, Miljanić se našao u dobroj poziciji u kaznenom prostoru, Zlomislić je sačuvao mrežu

36 '

Janković je ubacio iz slobodnog udarca, pokušaj glavom Radeljića uhvatio je vratar Cibalije

32 '

Petrović je odigrao za Hodžu u kaznenom prostoru. Hodža je sjajno smirio za Ivanovića koji je poentirao

26 '

Bosak je zaradio opomenu

26 '

Smolčić je sjajnom dugom loptom proigrao Grgića koji se sjurio u kazneni prostor, ali vratar Križanović ponovo je bio na visini zadatka

20 '

Petrovič je odlično gurnuo loptu u prostor za Grgića, ali vratar Cibalije istrčao je na vrijeme i otklonio opasnost

16 '

Veliki pritisak Cibalije, na kraju svega Galešić je uspio glavom vratiti loptu za Zlomislića

13 '

Dobra akcija Cibalije, ali ubačaj Išasegija nije bio precizan

10 '

Udarac Ilinkovića sa 17 metara otišao je iznad grede

7 '

Lijepa akcija po desnoj strani, Grgić je pucao, ali vratar Cibalije obranio je udarac, u nastavku utakmice Janković je napravio prekršaj

5 '

Cibalia je prva prijetila, udarac Pejića s 18 metara ukrotio je Zlomislić

1 '

13:00 05.12.

Za 30 minuta počinje ogled osmine finala SuperSport Kupa Hrvatske između Cibalije i Rijeke