Iz igre je izašao Drmić, ušao je Vuk

87 '

Prince je zaradio opomenu

86 '

Dvije prilike za Rijeku. Udarac Bušnje je blokiran, drugu priliku dobio je Drmić ali udarac je otišao preko grede

83 '

Iz igre izlazi Mioč, ulazi Ćosić

82 '

Murić se našao u odličnoj situaciji, ali nije dobro zahvatio loptu

80 '

Žuti karton zaradio je Vuco

79 '

Iz igre izlazi Vukčević, ulazi Bušnja

79 '

Iz igre izlazi Selahi, ulazi Obregon

77 '

Iz igre izlazi Petković, ulazi Perić

75 '

Bagadur je dobio opomenu zbog prigovora

71 '

Turčin je zaradio opomenu

65 '

Pavičić je proigrao Vučkića, Šubarić je obranio udarac

64 '

Opomenu je zaradio Mamić

61 '

Iz igre je izašao Čerin, ušao je Vuco

61 '

Iz igre je izašao Viduka, ušao je Mamić

60 '

Pavičić je sjajno pogodio s 18 metara

57 '

Kakva bomba Princea s dvadesetak metara!

57 '

Murić je ubacio iz kornera, Šubarić je promašio loptu, ali Drmić nije uspio reagirati na drugoj vratnici

55 '

Murić je pokušao s 20 metara, ali nije bilo preciznosti

51 '

Vukčević je pronašao Princea, ali njegov udarac unutar kaznenog prostora je blokiran

48 '

Kontra Dragovoljca, Prskalo je morao istrčati da bi ispucao loptu koja je došla do Viduke. Uslijedio je udarac s pola terena u praznu mrežu, ali Tomečak je spasio siguran gol

47 '

Opasan udarac Prince, obranio je Šubarić

46 '

Iz igre je izašao Štrkalj, ušao je Turčin

46 '

Iz igre je izašao Čerin, ušao je Vučkić

46 '

Iz igre je izašao Abass, ušao je Murić

46 '

45 ' +1

42 '

Viduka je zaradio opomenu nakon prekršaja na Vukčeviću

38 '

Tomečak je ubacio, Drmićev pokušaj glavom otišao je pored gola

36 '

Majstorović je bio siguran s bijele točke

35 '

Selahi je srušio Majstorovića, penal za Dragovoljac

32 '

Kakva prilika za domaćina, Nakon što je Velkovski izgubio loptu, Franić je ušao pred gol i pokušao pronaći usamljenog Štrkalja. Lopta je pogodila Krešića i srećom nije završila u mreži bijelih

29 '

Brza kontra domaćina, Petković je potegnuo i pogodio

28 '

Nakon kornera, Drmić je pucao, ali lopta je završila u bloku. Pokušao je i Selahi, na kraju novi korner za Rijeku

27 '

Opasan ubačaj Vukčevića, korner za Rijeku

26 '

Prvi pokušaj domaćina. Petković je ostao sam na 16 metara, ali udarac iz prve nije predstavljao opasnost

19 '

Vukčević je ubacio, Bagadur je kratko skrenuo loptu koja je došla do Drmića. Napadač Rijeke potegnuo je odlično iz prve, ali greda je spasila domaćina

16 '

Drmić je pokušao s 18 metara, ali nije bilo preciznosti u udarcu

15 '

Prošlo je 15 minuta utakmice. Rijeka dominira, ali bez prave prilike zasad

12 '

Još jedan odličan prodor Princea po lijevoj strani, ali ubačaj je otklonila domaća obrana

8 '

Prince je prošao po lijevoj strani i pronašao usamljenog Abassa u kaznenom prostoru, ali napadač Rijeke promašio je loptu