Iz igre je izašao Mlinar, ušao je Ivančić

88 '

Abass je sjajno prošao i proigrao Murića, a on je pak sjajno uposlio Vučkića koji se odlično snašao

83 '

Abass je ubacio, obrana Istre loše reagirala, ali udarac Murića s 15 metara nije bio težak zadatak za Lučića

81 '

Iz igre je izašao Perera, ušao je Blagojević

79 '

Selahi je proigrao Murića koji je ušao u kazneni prostor i ubacio, ali Drmić na drugoj strani je uspio samo spustiti loptu

76 '

Mahmoud je zaradio opomenu

73 '

Iz igre je izašao Vukčević, ušao je Smolčić

70 '

Iz igre je izašao Caseres, ušao je Mahmoud

70 '

Iz igre je izašao Mišković, ušao je Serderov

65 '

Perković je zaradio žuti kraton

64 '

Selahi je presjekao loptu i gurnuo za Drmića, napadač Rijeke predugo je čekao i otišao u desno tako da udarac nije bio opasan po gol Istre

59 '

Mišković je pucao glavom nakon korner, Labrović je obranio

58 '

Lijepa akcija Rijeke, ubačaj Vukčevića s lijeve strane, Vučkić je ostao sam, ali udarac glavom nije bio precizan

52 '

Nakon akcije po lijevoj strani, Abass je iščeprkao loptu na 14 metara s lijeve s strane kaznenog prostora, ali udarac nije bio precizan

52 '

Beljo se našao u dobroj  situaciji, ali u konačnici je označeno zaleđe

46 '

Iz igre je izašao Marin, ušao je Bande

46 '

45 ' +2

42 '

Velkovski je sjajnom dugom loptom pronašao Murića, ali braniči Istre uspjeli su izbiti loptu u korner

38 '

Lepinjica je presjekao jedan pokušaj izlaska Istre i odigrao za Murića u kaznenom prostoru, ali njegov pokušaj ubačaja je bio daleko od cilja

37 '

Mlinar je pokušao s dvadeset metara, lopta je otišla preko grede

35 '

Nakon nekoliko duela na sredini terena lopta se pomalo sretna odbila u prostor Belji koji je krenuo prema golu, ali udarac je bio neprecizan

28 '

Abass je povukao kontru i odigrao za Vučkića, napadač Rijeke odlučio se na udarac sa 17 metara, lopta se odbila od braniča Istre i vratar Lučić je nije uspio zaustaviti

20 '

Prošlo je 20 minuta utakmice na Aldo Drosini, bez pravih prilika na obje strane

16 '

Vukčević je zaradio opomenu zbog prekršaja

14 '

Solano je ubacio, Drmić je pokušao spustiti loptu za Vučkića, ali na kraju je propala prilika

12 '

Drmić je potegnuo iz slobodnog udarca, lopta je zakačila vrh živog zida i u visokom luku pala u ruke vrataru Lučiću

10 '

Pogreška u obrani Istre, Abass se sjurio prema golu, Galilea ga je srušio i zaradio žuti karton. Slobodan udarac za Rijeku na 18 metara

9 '

Udarac Mlinar sa 16 metara lako je ukrotio Labrović

5 '

Lijepa akcija Istre, udarac Marina s lijeve strane kaznenog prostora otišao je pored gola