Vrančić je ubacio iz kornera, udarac Pavlovića glavom otišao je pored gola

Žuti karton zaradio je Marin nakon grubog prekršaja na Selahiju

69 '

Iz igre je izašao Petrusenko, ušao je Mumba

68 '

Selahi je oduzeo loptu obrani Istre, krenuo sam prema golu. S desne strane je dolazio Obregon, ali veznjak Rijeke se spetljao i propala je prilika. Već nekoliko trenutaka kasnije Selahi je na desnoj strani obrane Istre uzeo loptu, gurnuo za Vrančića, ali ponovo nije bilo kvalitetnog udarca

65 '

Iz igre je izašao Vučkić, ušao je Obregon

65 '

Iz igre je izašao Djouahra, ušao je Bušnja

64 '

Velika prilika za Kadušića, Labrović je odlično reagirao

57 '

Prince je pokupio jednu loptu i povukao kontru tri na tri, ali dodavanje za Vučkića nije bilo uspješno

56 '

Kontra Rijeke okončana je udarcem Djouahre sa 16 metara. Lopta se odbila od bloka i bila je lagan zadatak za Majkića

47 '

Mario Vrančić zaradio je žuti karton

46 '

Vrančić je natrčao na ubačaj, lopta je završila u bloku

46 ' +1

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +2

Kraj prvog poluvremena

41 '

Vrančić je ubacio, Krešić spustio loptu glavom, ali Majkić je bio brži

40 '

Kadušić je zaradio opomenu zbog prekršaja na Vukčeviću

38 '

Snažan udarac Bakrara s ruba kaznenog prostora, Labrović je bio siguran

26 '

Petković se prošetao po desnoj strani riječke obrane i pogodio s ruba kaznenog prostora. Lopta je na putu prema golu nesretno prošla Pavloviću kroz noge

20 '

Istra 1961 sve opasnija u posljednjih nekoliko minuta, ali bez opasnijeg pokušaja na gol Rijeke

16 '

Vrančić je izbacio Princea koji je prošao Galileu i ušao u kazneni prostor s lijeve strane, ali udarac je bio lagan zadatak za vratara Majkića

15 '

Prince je dugom loptom ponovo izbacio Vučkića, ali Galilea se uspio vratiti i oduzeti loptu u kaznenom prostoru

9 '

Djouahra je probao izravno iz slobodnog udarca s lijeve strane iznenaditi Istru, greda je spasila domaćina

8 '

Galilea je zaradio žuti karton

8 '

Pavlović je dugom loptom pronašao Princea kojega je u prodoru srušio Galilea

4 '

Brza akcija Rijeke, sjajna duga lopta Princea za Vučkića koji se odlično snašao u kaznenom prostoru i poentirao!

1 '

Petković je uspio proći pored Solana, ali branič Rijeke uspio se vratiti i zaustaviti prodor napadača Istre