Kraj utakmice

90 ' +5

Janković je poentirao s bijele točke –  0:2

09 ' +4

Sjajan potez Djouahre, njegov udarac obranio je Majkić. Obregon je primio loptu i srušen je s leđa. Penal za Rijeku!

90 ' +3

Djouahara je ubacio, a Grgić nije dobro pucao

90 '

Igrat će se sedam minuta sudačke nadoknade

90 '

Erceg je pokupio bez razmišljanja Galešića i zaradio drugi žuti karton

89 '

Galilea je zaradio žuti karton

88 '

Iz igre je izašao Kadušić, u igru je ušao Bakrar

87 '

Petrusenok je opasno pucao iz slobodnog udarca, Labrović brani

84 '

Iz igre je izašao Marin, u igru je ušao Djouahra

84 '

Iz igre je izašao Frigan, u igru je ušao Obregon

81 '

Iz igre je izašao Marešić, u igru je ušao Duvnjak

77 '

Pritisak Rijeke završio je udarcem Hodže s 18 metara, ali nije bilo preciznosti

75 '

Veiga je probao s 18 metara, nije bilo preciznosti

74 '

Iz igre je izašao Marin, u igru je ušao Matheus

74 '

Iz igre je izašao Caseres, u igru je ušao Mahmoud

73 '

Iz igre je izašao Banda, u igru je ušao Stanić

73 '

Iz igre je izašao Prince, u igru je ušao Grgić

70 '

Mlinar je zaradio crveni karton nakon prekršaja na Friganu

69 '

Obrana Rijeke nije izbacila ubačaj, Erceg je uspio smiriti, izboriti se za prostor i naći se sam pred golom, ali Labrović je sjajno obranio

61 '

Pritisak Istre, tri kornera u kratkom vremenu. Obrana Rijeke otklonila je sve opasnosti

58 '

Ubačaj u kazneni prostor Istre, Galešić je uspio skrenuti, ali Majkić je iščupao loptu

57 '

Petrusenko je zaradio žuti karton

56 '

Boultam je pokušao proigrati Ercega, lopta je završila u rukama Labrovića

51 '

Nakon ubačaja pred gol Rijeke, lopta je došla do Marina na 18 metara, ali udarac je otišao daleko preko gola

46 '

Iz igre je izašao Vuk, u igru je ušao Boultam

46 '

Počelo je drugo poluvrijeme

45 ' +1

Kraj prvog poluvremena

45 ' +1

Erceg je pucao, lopta se od živog zida odbila u korner

45 '

Igrat će se još minuta sudačke nadoknade

45 '

Banda je zaradio žuti karton, slobodan udarac za Istru 1961 na 17 metara

43 '

Erceg je zaradio žuti karton zbog prekršaja na Godi

39 '

Lijep prodor Princea, na kraju samo lopta za Majkića

38 '

Dva udarca Istre završila su u bloku, lopta je na kraju došla do Hujbera ali udarac iz dobre pozicije nije bio precizan

34 '

Hodža je odigrao za Marina koji je oštro ubacio, ali Friganov udarac je blokiran

32 '

Goda je odigrao jednu povratnu loptu pod pritiskom, Labrović je istrčao i izbio van granica igrališta

23 '

Dilaver je još jednom sjajno odnio loptu, Frigan je u nastavku akcije vrhunski proigrao Jankovića koji se sjurio prema golu Istre, zaobišao Majkića i poentirao – 0:1!

20 '

Janković je sjajno potegnuo s 25 metara, Majkić se protegnuo i skrenuo loptu u korner

20 '

Prince je pucao s dvadesetak metara, bio je to lagan zadatak za Majkića

18 '

Kakva prilika za Rijeku. Nakon brzog izvođenja auta, Janković je potegnuo s dvadesetak metara. Majkić je samo kratko odbio loptu, natrčao je Frigan, ali vratar Istre 1961 je sjajno reakcijom sačuvao mrežu u matnoj poziciji

15 '

Prošlo je 15 minuta utakmice, bez ozbiljnijih pokušaja na obje strane

12 '

Veiga je odlično oduzeo loptu na desnoj strani na polovici Istre i proigrao Hodžu, ali udarac s dvadesetak metara otišao je pored gola

10 '

Pritisak Istre 1961, jedan neugodan ubačaj očistio je Dilaver

4 '

Galešić je dugom loptom pokušao pronaći Marina, malo je nedostajalo je da igrač Rijeke dođe do te lopte

1 '

Frigan je odmah odlično prošao po desnoj strani, ali ubačaj je zapeo na obrani Istre