Ivanović je pucao s desne strane, Majkić odbio udarac, a Yansane nije uspio kvalitetno dohvatiti odbijanac

Iz igre je izašao Pašalić, u igru je ušao Yansane

65 '

Filet se riješio pratnje na lijevoj strani i ušao u kazneni prostor. Uslijedio je opasan ubačaj u peterac, ali nije bilo nikog od igrača Istre da pospremi loptu u mrežu

57 '

Brzi korner za Istru 1961, udarac Marešića u sjajnoj situaciji otišao je preko gola

52 '

Nova prilika za Istru, Vuk je odlično potegnuo s lijeve strane, lopta je otišla pored gola

49 '

Istra je stigla pred gol Rijeke, zaspala je obrana Rijeke, na drugoj vratnici sam je ostao Mlinar koji je poslao loptu u praznu mrežu

48 '

Janković je probao s 18 metara, ali nije bilo ni siline ni preciznosti u udarcu

46 '

45 ' +1

45 '

Ivanović je pucao s ruba kaznenog prostora, lopta je pogodila Majstorovića i dobila neugodnu putanju, ali Majkić je još jednom odlično reagirao

45 '

Pjaca je proigrao Jankovića koji je odigrao povratnu loptu koju je primio Pašalić, ali udarac nije bio precizan

44 '

Pašalić je podvalio za Ivanovića koji se sjurio prema golu i odlično pucao iz teškog kuta, a Majkić je sačuvao svoju mrežu

38 '

Marešić je zaradio žuti karton

38 '

Ivanović je srušten, slobodan udarac za Rijeku na dvadesetak metara. Pašalić je pucao, lopta je od živog zida otišla u korner

29 '

Pjaca je presjekao loptu, Fruk je gurnuo za Ivanovića, ali Majkić je na vrijeme izaša i skratio kut, te obranio udarac

28 '

Smolčić je izbacio usamljenog Pašalića koji je ušao u kazneni prostor i ubacio, malo je nedostajalo da Pjaca dođe do lopte pred golom Istre 1961

26 '

Pašalić je ubacio iz kornera, lopta je prebačena na drugu vratnicu, malo je nedostajalo da je Goda pospremi u mrežu

21 '

Janković je potegnuo s dvadesetak metara, lopta je prošla kroz šumu nogu i završila u mreži

20 '

Mlinar je zaradio opomenu zbog prekršaja na Godi. Fruk je pokušao iznenaditi Majkića, koji je izbio loptu u korner

18 '

Pjaca je srušen, slobodan udarac za Rijeku na 18 metara. Fruk je potegnuo, lopta je otišla pored gola

17 '

Blagojević je probao iz daljine, lopta je išla ravno u ruke vratara Labrovića

15 '

Prošlo je 15 minuta utakmice u Puli, bez prilika na obje strane

11 '

Janković je proigrao Ivanovića koji je zatresao mrežu, ali gol je poništen zbog zaleđa

6 '

Goda je proigrao Ivanovića koji je izborio korner iz kojega bijeli nisu zaprijetili golu domaćina

3 '

Prvi pokušaj Istre 1961 s dvadesetak metara, na kraju korner za domaćina. Nakon ubačaja, Majstorović je pucao glavom, lopta je otišla pored gola

1 '

14:25 22.10.
14:10 22.10.

U 15 sati na rasporedu je utakmica 12. kola SuperSport HNL-a između Istre 1961 i Rijeke