23°C
Oblačno
90 ' +5

90 ' +3

Nakon jednog ubačaja Mitrović je potegnuo, njegov udarac je blokiran. Lopta je u nastavku akcije došla do Fruka koji je odlično pucao, vratar Lillea obranio, a isto je napravio i nakon udarca Jankovića. Šteta, bila je to odlična prilika da se bijeli u Rijeku vrate s remijem

89 '

Ubačaj s desne strane, Yoro je bio najviši

81 '

Labrović je zaradio žuti karton

80 '

Iz igre je izašao Ounas, ušao je Yazici

78 '

Iz igre je izašao Ivanović, ušao je Ilinković

78 '

Iz igre je izašao Selahi, ušao je Lepinjica

74 '

Opasan ubačaj u kazneni prostor, Galešić je odličnom reakcijom otklonio opasnost

66 '

Iz igre je izašao Santos, ušao je Zedadka

66 '

Iz igre je izašao Haraldson, ušao je Ounas

66 '

Iz igre je izašao Zhegrova, ušao je Cavaliero

62 '

Slobodan udarac za Rijeku na 25, 26 metara. Janković je potegnuo, udarac je otišao preko gola

57 '

Iz igre je izašao Pašalić, ušao je Fruk

57 '

Iz igre je izašao Vukčević, ušao je Fruk

54 '

Odlična akcija Rijeke, Vukčević je ostao sam na lijevoj strani, uspio se riješiti pratnje braniča, ali udara desnom nogom obranio je vratar Lillea  koji je na vrijeme izaša s gola i skratio kut

53 '

Cabella je potegnuo iz slobodnog udarca, gađao je bliži kut, ali srećom lopta je otišla iznad grede

52 '

Zhegrova je zaradio opomenu

52 '

Mitrović je zaradio žuti karton

51 '

Slobodan udarac za Lille na samom rubu kaznenog prostora

47 '

David je pobjegao obrani Rijeke, Labrović je sjajnom intervencijom sačuvao mrežu

46 '

45 ' +5

45 ' +1

Santos je potegnuo iz daljine, Labrović je siguran

43 '

Jedna izgubljena lopta bila je dovoljna za brzu akciju Lillea i odličan udarac Zhegrova

42 '

Odlična akcija Lillea, Cabella se našao u sjajnoj prilici u kaznenom prostoru, Labrović je sjajno obranio

38 '

Pritisak Lillea posljednje dvije minute, ali bez opasnijeg udarca

35 '

Vukčević je odlično ubacio, ali udarac glavom Ivanovića otišao je preko grede

33 '

Jedna duga lopta odbila se do Davida na 18 metara, ali udarac nije bio precizan

32 '

Iz igre je izašao Radeljić zbog ozljede, ušao je Mitrović

24 '

Prvo je Hodža sjajno zatvorio opasnost u kaznenom prostoru Rijeke, a onda je jednu dugu loptu Galešiać odnio Marco Pašalić sjurio se prema golu Lillea i maestralnim lobom matirao domaćeg vratara!

23 '

Gudmundsson je prošao po lijevoj strani i oštro ubacio, a Goda je bio najbrži i otklonio opasnost

22 '

Prilika za Lille, ali Cabella nije dobro zahvatio loptu u kaznenom prostoru

20 '

Selahi je ubacio, korner za Rijeku. Pašalić je oštro ubacio, vratar Lillea odbio je loptu

17 '

Vukčević je ubacio, lopta je došla od Selahija na 17 metara, ali veznjak Rijeke nije dobro zahvatio loptu

15 '

Andre je zaradio žuti karton

12 '

Gomes je potegnuo, Labrović je siguran

7 '

Iz igre je izašao Diakite zbog ozljede, ušao je Yoro

4 '

Velika prilika za Rijeku. Ivanović je išeprkao loptu i krenuo sam prema golu Lille, pokušao zaobići Chevaliera, ali vratar Lillea odnio je loptu

2 '

Opasan ubačaj s desne strane, Labrović je odbio loptu u korner

1 '

19:30 24.08.
19:25 24.08.

Za 30 minuta počinje ogled Lille – Rijeka, prva utakmica playoffa Konferencijske lige